Çarşamba, Temmuz 24, 2024

Kadın Girişimciler için Uzaktan Çalışma Becerileri Eğitimi Katılımcılarını Arıyor

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümü koordinatörlüğünde yürütülen ve Ankara Kalkınma Ajansı’nın ortak olarak yer aldığı  “Uzaktan Çalışanlar İçin Avrupa Dijital Beceriler Merkezi -RemoteNET (European Digital Skills Hub for Remote Workers)” isimli Erasmus+ projesi kapsamında kadın girişimciler ve girişimci adayları için “Uzaktan Çalışma Becerileri” eğitim programı 14 Aralık’ta  hem yüz yüze hem de çevrim içi olarak düzenlenecektir.

Eğitim programında, proje kapsamında üretilen uzaktan çalışmaya dayalı dijital becerilerin edinilmesi/geliştirilmesine yönelik hazırlanan eğitim modülleri katılımcılara aktarılacaktır. 1 günlük eğitim programına katılım sağlayanlara eğitim katılım belgesi verilecektir.

Eğitim programının hedef kitlesini halihazırda iş gücü piyasasında uzaktan çalışan kadınlar, uzaktan çalışmaya geçiş ile birlikte istihdam dışında kalmış kadınlar ve uzaktan çalışma becerileri edinmek isteyen tüm kadınlar oluşturmaktadır.

Çevrim için katılım sağlayacaklar için eğitim kayıt formuna buradan ulaşılabilir.

Not: Başvuru sayısının düzeyine göre yüz yüze katılım için başvuru koşulları ve değerlendirme kriterlerinde güncelleme söz konusu olabilecektir.

RemoteNET Projesi hakkında daha fazla bilgi almak için burayı tıklayınız.

Detaylı bilgi için tıklayın

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz