Pazartesi, Haziran 24, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

“Kariyer Önündeki Engellerle Baş Etmek” Atölye Çalışmasına Davetlisiniz

Etkinlik: “Kariyer Önündeki Engellerle Baş Etmek” Başlıklı Atölye Çalışması

Tarih: 23 Aralık 2023 Cumartesi 14.00-17.00

Yer: Raymar Hotel

Adres: Meşrutiyet Mh. Selanik-2 Cd. No:74 Çankaya / ANKARA

 

Hakkında

EGED, kurulduğu günden bu yana görme engelli öğrenci ve öğretmenlerin eğitim ve iş hayatında karşılaştıkları sorunlara çözüm üretmek için çalışıyor. Sorunlara çözüm üretirken gençlerin aktif katılımını önemseyen Derneğimiz, Ankara’da bulunan üniversite öğrencilerine ve ilgi duyanlara yönelik “Kariyer Önündeki Engellerle Baş Etmek” başlıklı bir atölye çalışması düzenliyor. Atölye kapsamında katılımcılarla küçük gruplara ayrılarak kariyer planlama sürecinde karşılaşılabilecek engellerle baş etmeye dair birlikte tartışıp çözümler arayacağız. Atölye çalışmasının ardından 2024’e merhaba Kokteylinde yılın stresini atacak, yeni yıla dair umutlarımızı tazeleyeceğiz.

Bunun yanı sıra Litvanya Vytautas Magnus Üniversitesinin başvuran kurum; Almanya, Belçika, Slovenya, Portekiz, Türkiye’den TGBDER ve Derneğimizin ortağı olduğu, görme ve işitme engellilere yönelik girişimcilik müfredatının düzenlendiği, yükseköğretim kurumlarının ve işverenlerin faydalanmaları adına kapsayıcılığı ve erişilebilirliği temel alan kılavuzların hazırlandığı “Diffability” adlı projemizin çıktılarının paylaşılacağı etkinliğimize ilgi duyan herkesi bekliyoruz.

Etkinliğimiz üniversite öğrencileri başta olmak üzere ilgi duyan herkesin katılımına açıktır.

Etkinliğin sağlıklı planlanabilmesi için etkinliğe katılacakların https://www.eged.org/kariyerform bağlantısındaki kayıt formunu doldurması gerekmektedir.

Kayıt için son tarih: 20 Aralık Çarşamba 23.59

Not: Etkinliğe Ankara dışından katılmak isteyenlerin konaklama ve ulaşım masrafları Derneğimiz tarafından karşılanmayacak olup şehir dışı katılımcıların ulaşım ve konaklama giderleri kendilerine aittir.

EGED

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -