Salı, Mayıs 28, 2024

KOSGEB Girişimcilik ve İleri Seviye Girişimcilik Online Eğitimleri Devam Ediyor

Geleneksel Girişimci Eğitimi, girişimcilerin iş kurma ve yürütme konusunda bilgi sahibi olmaları, bu süreçte rol ve sorumluluklarının farkına varmaları ve iş fikirlerine yönelik iş modelini hazırlayabilecek bilgi ve deneyim kazanmaları amacıyla sağlanır. Bu eğitimi hem geleneksel sektörlerde işyeri açmak isteyen girişimciler hem de İleri Girişimci Eğitimine katılmak isteyen girişimcilere yöneliktir.

Geleneksel Girişimcilik Eğitimi’ne kaydınızı  tamamladığınızda aşağıdaki kuralları kabul etmiş olacaksınız!!!

İleri Girişimcilik Eğitimi’ne kayıt olabilmek için “Geleneksel Girişimcilik Eğitimi” sertifikası alınması zorunludur.

Derse kaydınız 3 ay sonra silinecektir. Bu zaman zarfında eğitimi tamamlamamanız durumunda dersleri baştan yeniden almanız gerekmektedir.

Derslerin tamamlanmasından sonra Edevlet ( https://edevlet.kosgeb.gov.tr ) üzerinden “Girişimcilik Eğitimi Katılım Belgesi Sorgulama” kısmından belgenize ulaşabilirsiniz. E-devlet sisteminde sertifikanızı görmeden herhangi bir hak iddia edemezsiniz.

Teknik sorunlar veya internet sorunları gibi nedenlerden sertifikanın oluşmaması durumunda akademi@kosgeb.gov.tr eposta adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

İleri Girişimcilik Eğitimi’ne katılmak için ayrıca bilgilendirme epostası gönderilmeyecektir. Geleneksel girişimcilik Eğitimini tamamladıktan sonra “İleri Girişimcilik Eğitimi’ne katılım linki aktif olacaktır.

360 gün sonra sistemdeki bütün log kayıtlarınız silinecektir. 360 gün sonra sistemde herhangi bir inceleme yapılamayacaktır.

Ayrıntılı bilgi ve başvurmak için tıklayınız.

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz