Perşembe, Mayıs 23, 2024

Modül 2: AB Projelerinde Çalışmak İsteyenler İçin Proje Yönetimi Eğitimi

Avrupa Birliği tarafından ülkemize sağlanan mali yardımlar kapsamında kamu kurumları, yerel yönetimler, odalar, sivil toplum kuruluşları, birlikler, sendikalar, üniversiteler, işletmeler vb. birçok farklı kuruluşlar tarafından geliştirilen projelere destek sağlanmaktadır. Ayrıca, AB’ye üyelik süreci kapsamında hayata geçirilen Kalkınma Ajansları aracılığı ile de benzer kuruluşlara destekler sağlanmaya başlanmıştır. Ancak, söz konusu hibe destekleri kapsamında finanse edilen projelerin kendisine özgü uygulama kuralları bulunmaktadır. Bu sebeple, projelerin yönetimi ve uygulaması için konuyu bilen uzmanlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Kariyer hedefi AB olanların buluşma noktası olan AB-ilan.com & AB Akademi tarafından geliştirilen “AB Proje Yönetimi Uzmanlığı Eğitim Programı” bu alandaki ihtiyacın karşılanması için önemli bir fırsat oluşturmaktadır.

Eğitim sonunda katılımcılarımıza AB-ilan.com & AB Akademi Proje Yönetimi sertifikası verilecektir.

Katılımcılarda aranan şartlar:
Bu programa katılmak isteyen adayların Proje Hazırlama/ PCM eğitimi almış olmaları ya da AB projeleri hakkında deneyim sahibi olmaları beklenmektedir.

Eğitim Saatleri : 9:30 – 17:30

Eğitim Süresi: 2 Gün

Başvuru ve sorularınız için:

AB-ilan.com
Telefon: 0312 417 93 45
E-Posta: egitim@ab-ilan.com

BENZER İÇERİKLER