Salı, Mayıs 21, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

ÖRAV Kültür Sanat Elçilerini Arıyor

Öğretmen Akademisi Vakfı sizleri öğretmenlerimizin mesleki ve kişisel gelişimlerini destekleyerek hem onların iyi olma hallerini desteklemeye hem de öğrencilerinin nitelikli eğitime erişimlerine katkıda bulunmaya devam ediyor.

Ülkemizin ulusal, tarihi, kültürel ve çevresel mirasına sahip çıkabilecek nesillerin oluşmasına katkıda bulunacak değerli öğretmenlerimizin bu yöndeki gereksinimlerini karşılamak amacıyla ve süreklilik taşıması umuduyla ÖRAV Kültür Sanat Elçileri etkinliğinin birincisini düzenlemeyi planlıyorlar.

Bu yıl Van, Bingöl, Kırşehir, Kayseri, Bolu, Siirt, Tunceli, Kırklareli, Ordu ve Aydın illerimizde görev yapan ve mesleğinin ilk beş yılında olan öğretmenlerimizden 20 öğretmeni İstanbul’da gerçekleştirecekleri kültür sanat etkinliklerine davet etmek istiyor.

Bu etkinliklere katılım başvurusu kabul edilen öğretmenlerimiz, görev yaptıkları yerlerde ÖRAV’ın kültür sanat elçileri olarak öncü rol üstlenecekler.

Başvurular 9-29 Nisan tarihleri arasında kabul edilecektir.

Başvuruda bulunacak öğretmenlerimizden ayırıcı özelliklerini belgeye dayalı olarak gösterebilen öğretmenlerimiz arasından yapılacak seçimle 20 öğretmenimizi 18-19 Mayıs tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştireceği kültür sanat etkinliklerine kabul edecek.

Başvurusu kabul edilen öğretmenlerimizle 29 Nisan – 3 Mayıs haftasında iletişime geçerek seyahat, konaklama ve etkinlik konusunda detaylı bilgilendirmeyi yapacaklar.

 

Başvuru linki: https://form.jotform.com/240651512232040

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -