Pazartesi, Mayıs 20, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Orta Anadolu Kalkınma Ajansı Üreten Şehirler Teknik Destek Programı Başvuruları Devam Ediyor

T.C. Orta Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından, Üreten Şehirler Programı kapsamında Kayseri ili imalat sanayi firmalarına yönelik uygulanmak üzere Tematik Teknik Destek Programı ilan edilmiştir.

Kayseri’nin de dahil olduğu 13 ilde uygulanmakta olan Üreten Şehirler Programının hedefi, sanayinin ülke genelinde dengeli gelişimi ve büyüme odaklarının uluslararası alanda rekabetçi bir üretim yapısına kavuşması için, işletmelerin küresel üretim sistemlerine entegrasyonun güçlendirilmesi, şehirlerin uluslararası erişilebilirliğinin ve kentsel yaşam kalitesinin yükseltilmesi, sanayi, teknoloji ve yenilik altyapıları ile beşerî sermaye ve kurumsal kapasitelerinin geliştirilmesidir.

Üreten Şehirler Programı kapsamında 2023 yılında uygulanan teknik destek programının devamı niteliğindeki bu program ile Kayseri ili imalat sanayi firmaları için temiz üretim, sera gazı emisyonu, karbon ayak izi, su ayak izi ve enerji verimliliği etütlerinin yapılarak yeşil dönüşüm kapsamında mevcut durumlarının tespit edilmesi ve gerekli stratejilerin oluşturulmasına yönelik danışmanlık hizmetinin verilmesi hedeflenmektedir.

Başvuru Dönemleri

Dönem
KAYS ortamında Online Başvuru TarihleriTaahhütname Teslim Son Tarih/Saati
Şubat1 – 29 Şubat 202429 Şubat 2024, saat 17:30
Mart – Nisan1 Mart– 30 Nisan 2024, saat 23:003 Mayıs 2024, saat 17:30

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -