Pazar, Haziran 23, 2024

PODEP Podcast Kütüphanesi

Projemiz kapsamında “toplumsal cinsiyet içerikli podcast nasıl yapılır?” eğitimleri vermekteyiz. Bu eğitimler, toplumsal cinsiyete duyarlı podcast içerik üretimine dair önemli bilgiler vermenin yanı sıra, podcast üretmek için pahalı teknolojik araçlara ihtiyaç olmadığını gösteriyor. Ses kaydı alabilecek herhangi bir cihazla alınan kaydın, ücretsiz yazılımlarla nasıl podcaste çevrilebileceğini hep beraber deneyimliyoruz.

Eğitimlere katılan kişilerin kendi podcast serilerine başlamalarını teşvik etmek amacıyla, bir podcast kütüphanesi kurduk. Katılımcıların eğitimlerde öğrendiklerini – içerik kısıtlaması olmadan – özgürce hayata geçirebilecekleri bu kütüphane, konu ile ilgilenen herkesin erişimine açık. Podcast kütüphanesine websitemizden ya da sosyal medya hesabımızdan erişebilirsiniz. Kütüphanemiz 11 podcast serisine ve 44 bölüme ev sahipliği yapmakta!

Siz de toplumsal cinsiyet içerikli podcast yapmayı öğrenip, PODEP Podcast Kütüphanesi’ne dahil olmak isterseniz, 28-29 Ağustos tarihlerinde yapacağımız 4. eğitimimize katılabilirsiniz. Bu linke tıklayarak, başvurunuzu gönderebilirsiniz.

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz