Pazar, Nisan 21, 2024

Polonya’da ESC Gönüllülük Projesine Katılın

Faaliyet Açıklaması
LEVEL UP’ın amacı, değişen bir toplumun gereksinimlerini ve beklentilerini karşılayacak ve gelecekteki ihtiyaçlarını yaratacak modern ve yenilikçi projeleri (değişimler, atölye çalışmaları, eğitimler) uygulayabilmeleri için ekibin bilgisini sürekli geliştirmektir. Uzun vadeli bireysel gönüllülük projemiz için işe alım yapıyoruz ve sonbaharda bize katılacak 4 gönüllü arıyoruz! Programa katılarak, uluslararası projelerde, yerel faaliyetlerde, yerinde ve çevrimiçi (sosyal medya, web sitesi ve blog) yürütülen tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinde bizimle birlikte çalışacaksınız. Siz de kendi girişimlerinizi uygulayabilirsiniz! Web sitemizde daha fazlasını görün: https://levelupngo.com/en/

Konaklama, Yemek ve Yol Ayarlamaları
Her iki alanda da hibrit formda çalışmak. Sağlanan – konaklama (Łódź’daki her gönüllü için ayrı bir odası olan çok odalı bir daire), yiyecek ve harçlık, gönüllülük sırasında seyahat ve ulaşım masraflarının karşılanması (şehir kartı veya biletler) – program düzenlemelerine göre tüm masraflar.

Faaliyet Sırasında Eğitim
Aşağıdaki alanlarda aktivite seçebileceğiniz International Masters ekibimize katılacaksınız:

1.Proje alanı – proje uygulamaları oluşturma, proje koordinasyonuna yardımcı olma, yerel etkinliklerde yer alma – sınıflar ve atölye çalışmaları düzenleme, uluslararası projeler sırasında faaliyetleri kolaylaştırma,

2.Pazarlama alanı – görsel-işitsel içerik (fotoğraflar, videolar dahil) sosyal medya için içerik oluşturma, grafik oluşturma, Derneğin blogu için makaleler yazma, projeleri yayma ve tanıtım girişimleri. Bir Lehçe dil kursu ve tam bir tanıtım eğitimi sağlayacağız.

Katılımcı Profili
Bir takımda çalışmaktan hoşlanan ve yeni zorluklardan korkmayan açık fikirli insanlar. Bizimle iş birliği yapan kişiler, seçtikleri alanda çalışmak için gerekli programları kullanmayla ilgili becerilerin yanı sıra sosyal becerilerini de geliştirebilecekler. Projelerde çalışmakla ilgilenen insanlar: iyi organize olmuş ve iletişim kurabilen, öğrenmeye ve fikirlerini uygulamaya istekli. Pazarlama faaliyetlerinde yer alan kişiler: yaratıcı, sosyal medya trendlerini iyi tanıyan, görsel-işitsel içerik oluşturmaya istekli, etkinlik düzenlemeye ve yürütmeye istekli.

Son başvuru: 25 Ağustos 2023

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz