Cuma, Haziran 14, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Polonya’da Gerçekleşecek Erasmus+ Gençlik Değişimi Projesi Katılımlarınızı Bekliyor

Bambu Gönüllü Eğitim Platformu olarak yeni bir Erasmus Projesi ile karşınızdayız!

10-15 Nisan tarihleri arasında Polonya’da düzenlenecek projemiz için katılımcı arıyoruz!

Proje Detayları:

“Bir kariyer yolu olarak girişimci” araştırmamıza göre, 18-25 yaş arasındaki çoğu insan girişimcilik yaşam tarzına hazır değil çünkü bu konuda daha fazla bilgi edinme şansları hiç olmadı. Modern iş dünyasının nasıl işlediğini ve çalıştığını bilmiyorlar, bu nedenle onlara güçlü yönlerini bulmaları ve iş dünyasının kendileri için doğru olup olmadığını kontrol etmeleri için bir fırsat vermenin zamanının geldiğini düşünüyoruz.

Günümüzün istihdam olanakları önemli değişimler geçirmektedir. Kalıcı ve açık uçlu sözleşmelere dayalı işler giderek azalmakta ve bunlar çoğunlukla kamu sektöründe ve büyük şirketlerde yoğunlaşmaktadır. İstenen yetkinlikler, gerekli nitelikler, çalışma rutinlerindeki değişiklikler veya kurumlardaki kültür değişimleri, 21. yüzyılda iş yaratan faktörlerdir. Özellikle gençler arasında işsizlikle mücadele etmenin yollarından biri girişimci olmaktır, fakat neredeyse hiçbir okul onları buna hazırlamamaktadır.

Projenin öncelikli hedefi, 6 ülkeden 24 gencin, bugünlerde kendileri için ulaşılmaz görünen girişimci yaşam tarzını keşfetmelerine ve öğrenmelerine yardımcı olmaktır.

Detaylar için aşağıdaki link üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

https://forms.gle/gLLvbPNd1eG26a1L9

Son Başvuru Tarihi: 15 Şubat 2024 Perşembe saat 23.59

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -