Pazartesi, Nisan 22, 2024

Sanatla Geri Dönüşüm Atölyesi’ne Davetlisiniz

Merhaba sanatseverler,

Size harika bir atölye hakkında bilgi vermek istiyoruz! Geri dönüştürülmüş malzemelerle yaratıcılık konusunda size farklı bir bakış açısı sunacak olan Sanatla Geri Dönüşüm Atölyesi’ne davetlisiniz.

Bu atölyede, geri dönüştürülmüş malzemeleri kullanarak çevre dostu ve sıra dışı sanat eserleri yaratmayı öğreneceksiniz. Atölyemizde öğreneceğiniz beceriler arasında malzeme seçimi, tasarım, kesme, yapıştırma ve boyama teknikleri yer almaktadır.

Atölyede her hafta bir ürün ele alınacaktır ve çalışma konusu haftalık olarak değişecektir. Her katılımcının, atölye konusu kapsamında dönüştürmek istediği atık ürünü getirmesi talep edilecektir. İlk haftadan sonra her katılımcı dönüşüm için gerekli malzemeleri kendisi temin edecektir. (Örneğin; pet şişe, ip, teneke kutusu, karton kutu vb.)

Atölyemiz, Perşembe günleri saat 14.00-16.00 arasında Nergiz Kültür Sanat Merkezi’nde gerçekleşecektir. Katılım ücreti yoktur ve ilk atölye gününde tüm malzemeler tarafımızdan temin edilecektir. Yapmanız gereken tek şey atölye konusunu içeren atık ürününüzü alıp atölyemize katılım sağlamaktır.

Atölye Adresi: Kızılay Mahallesi Menekşe 1. Sokak Çankaya/ ANKARA

Atölyeye düzenli katılım zorunlu değildir.

Atölyemize herkesi bekliyoruz!”

Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda lütfen eyuderesc@gmail.com adresinden bizlerle iletişim kurunuz.

Başvuru için tıklayın

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz