Cumartesi, Temmuz 20, 2024

Slovenya’da ESC Gönüllülük Projesi Çağrısı

Proje: Individual volunteering in cultural, youth and environmental projects

Yer: 01/09/2023 – 30/06/2024

Tarih: Maribor, Slovenya

Etkinlik açıklaması

ESC projesi, çağdaş sanat ve kısa film odaklı kültürel etkinliklere, çağdaş toplumsal ve siyasi mücadelelerle ilgili etkinliklere (ayrıca iklim krizi) ve gençler arasında gönüllü çalışmayı yerel toplulukta teşvik etmeye odaklanacaktır. ESC projesi hakkında daha fazla bilgi için burayı ziyaret edebilirsiniz: https://pekarnamm.org/20501

Konaklama, yiyecek ve ulaşım düzenlemeleri

ESC programı tarafından karşılanacak olan paylaşımlı bir öğrenci apartmanında, ofisimize ve şehir merkezine yakın kendi odanızda konaklama. Uçak ve diğer ulaşım masraflarının (otobüs, tren, metro, vize) belirli bir sınır dahilinde Maribor’a geliş ve dönüşleriniz için geri ödemesi yapılacaktır. Aylık maddi destek sağlanacaktır. Ücretsiz Sloven dili kursu. Henner sağlık sigortası. YouthPass.

Etkinlik sürecinde eğitim

Slovenya Ulusal Ajansı tarafından düzenlenen varış ve orta dönem eğitimleri.

Katılımcı profili

18-30 yaş aralığında olan, ortak veya program ülkelerinden vatandaşlar. İklim değişikliği etkinliklerine ve/veya çağdaş sanat ve kısa film odaklı kültürel etkinliklere ve/veya çağdaş toplumsal ve siyasi mücadelelerle ilgili etkinliklere katılmaya istekli. Dostça, katılımcı, yeni insanlarla tanışmayı seven ve farklı bir kültürü deneyimlemeye istekli.

Son başvuru: 30 Temmuz 2023

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz