Pazar, Nisan 21, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

SPOD Mesafesiz Sohbetler “Yurt Dışına Gitmek” Etkinliğine Davetlisiniz

Mesafesiz Sohbetler, LGBTİ+ bireylerin romantik ve kişilerarası ilişkilerinden aileleriyle yaşadıkları deneyimlere, korku ve fedakarlıklarından kendilerini kabul etme ve var olma mücadelelerine, dayanışma ve şiddet hikayelerinden mutlu ya da mutsuz sonlara kadar birbirinden çeşitli konuların konuşulduğu akran destekli grup buluşmalarından oluşuyor.

Güvenli alanın esas olduğu bu toplantılarda, her hafta bir konu belirleyerek sosyal medya hesaplarımızda ve internet sayfamızda duyuruyor ve katılımcılarla birlikte her Salı saat 20.00’da bu konu çevresinde duygu, deneyim ve düşünce aktarımı yapıyoruz. Mesafesiz Sohbetler, pandemi günleri geçmişte kalsa da nerede olursak olalım, tüm dünyadaki LGBTİ+’larla iletişimde kalarak birbirimizden haberdar olmamızı ve bir arada kalabilmemizi amaçlamaktadır.

Mesafesiz Sohbetler her salı saat 20.00’da başlayacak ve 1,5 saat sürecektir.

Bu hafta Mesafesiz Sohbetler’de “yurtdışına gitmek” üzerine konuşuyoruz.

Daha yaşanılabilir bir hayat, yepyeni fırsatlar, daha özgür bir düzen… Delidolu bir heyecan ile başlayan yeni bir macera “yurtdışına taşınmak“.

Her dost masasında duyar olduk, her geçen gün yolcu ediyoruz birilerini bilmediğimiz diyarlara.

Madalyonun görünmeyen bir yüzü daha var, her güzel şey gibi. Biraz tatsız ve biraz hüzünlü. Doğduğun, büyüdüğün sokakları; sevdiklerini; yemelere doyamadığın köşe başı pastaneni; özetle kurulu bir düzeni terk etmek demek yurtdışına taşınmak.

Yurtdışına taşınmak isteyen ve halihazırda taşınmış olan lubunyalar, gelin madalyonun iki yüzünü de enine boyuna konuşalım, sıla hasreti giderelim.

Not: Bu yurtdışına taşınmak isteyenler için bir tavsiye seansı ya da danışmanlık hizmeti değildir.

SPOD

Tarih: 27 Şubat 2024 Salı saat 20:00

Detaylı bilgi ve katılım için tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -