Salı, Temmuz 23, 2024

Sustain2Solve Summit 2024 Başvuruları Devam Ediyor

Yaz aylarının benzersiz etkinliği Sustain2Solve Summit 2024 başvuruları başladı! 

 

Bu yıl üç farklı ilde sürdürülebilirlik alanında girişimler hayata geçirmek için sizlerle buluşuyoruz. Alanında uzman mentorlerimiz, eğitmenlerimiz ve birbirinden değerli sponsorlarımızla  tanışmanız için sabırsızlanıyoruz! 

 

Summit 2024’e takım halinde ya da bireysel olarak katılabilirsiniz! Sürdürülebilirlik alanında girişim fikriniz mi var? Geliştirmek için en doğru yerdesiniz. 

 

Henüz bir fikriniz yoksa endişelenmeyin, Summit programı içerisinde problem tespiti yaparak yenilikçi çözümlerle girişimciliğe ilk adımınızı atabilirsiniz! 

 

 Süreç boyunca birçok şirketten mentorluk ve eğitim alacak, bol bol eğleneceksiniz. Fikriniz ilk 3’e girerse, 6 aylık hızlandırma programına katılarak fikrinizi geliştirip şirket olma yolunda büyük bir adım atma şansı yakalayacaksınız. 

 

Sustain2Solve olarak bu yıl 3 ilde toplam 9 fikri hayata geçireceğiz.Ayrıca, ön kayıt yaptıran katılımcılarla Summit tarihine kadar birçok keyifli chat etkinliği yapacağız!

 

Hemen ön kayıt olarak siz de Chat etkinliğinde Summit mentorları ile 20 kişilik gruplar olarak bir araya gelebilirsiniz. 

 

Tarihler: 3 il içinde online zirve 13-14 Temmuz, 3 il içinde online kamp 15-16-17-18-19-20-21 Temmuz. Ankara Final: 26-27-28 Temmuz, İstanbul Final: 2-3-4 Ağustos, İzmir Final: 9-10-11 Ağustos

 

Web sitemizi ziyaret etmeyi ve başvuru formunu doldurmayı unutmayın!

https://www.sustain2solve.com

 

Bir sorunuz olursa da hep buradayız!

 

Sustain2Solve

 

Sustain2Solve, Birleşmiş Milletler Kalkınma Ajansı’nın belirlediği sürdürülebilirlik ilkeleri doğrultusunda üniversite öğrencilerine farkındalık oluşturmayı amaçlayan bir sosyal girişimdir. Sustain2Solve, üniversite öğrencilerini çeşitli problemlere çözüm üretmeye teşvik ederken, aynı zamanda sürdürülebilir bir geleceği desteklemeyi hedeflemektedir.

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz