Pazartesi, Mayıs 27, 2024

 “Toy’lar Anlatsın” Yayın Hayatına Başladı

Toy Gençlik Derneği’nin ilk podcast programı, Friedrich Ebert Stiftung Türkiye Temsilciliğinin destekleriyle yayın hayatına başladı.

Toy’lar Anlatsın, konukların toyluk olarak adlandırılabilecek dönemlerde deneyimledikleri başarı, başarısızlık ve girişimlerin hikayelerini başka toylarla paylaştığı bir program. 🎧🎙️

Toy ekibinden Mert ve Şeyma’nın konuklara ev sahipliği yaptığı seri boyunca konukların olumsuz olarak atfedilen “toyluk” döneminde neler yaptıklarını dinliyoruz. Hikayelerinden ilham alabileceğiniz gibi bir yandan da konukların kendi alanlarıyla ilgili minik tüyolar ve bilgilendirmeler de bulabileceğiniz bir format sizleri bekliyor.

Toy’lar Anlatsın, konukların hikayeleriyle gençlerin ve gençlik gruplarının problemlerinin nerede benzeşip nerede ayrıştığını incelerken, “genç” denilen grubun tek bir insan tipiyle sınırlandırılamayacağına da dikkat çekmek istiyor.

Kişisel hikayelerinin programa uygun olacağını düşünenler ve ”ben de Toy’luğumu anlatmak isterim” diyenler sosyal medya hesaplarından ya da info@toygenclik.org adresinden ekibe ulaşabilir.

Haftalık olarak yayınlanacak bölümleri aşağıdaki bağlantı ile tüm popüler podcast mecralarından dinleyebilirsiniz:

https://anchor.fm/toylar-anlatsin

Sosyal medya hesaplarımız

Facebook

Twitter

Instagram

 

 

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz