Cuma, Temmuz 19, 2024

Ufuk Avrupa / Avrupa Yenilik Ekosistemleri’nde (EIE) Yeni Fırsatlar Etkinliğine Davetlisiniz

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından ortak finanse edilen ve yürütücüsünün T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, ana yararlanıcısının TÜBİTAK olduğu ve Rekabetçi Sektörler Programı kapsamında desteklenen “Ufuk 2020’de Türkiye Faz-II” Teknik Destek Projesi kapsamında düzenlenecek olan “Avrupa Yenilik Ekosistemlerinde (EIE) Yeni Fırsatlar” etkinliği 17 Kasım 2022 tarihinde Istanbul Renaissance Polat Bosphorus Hotel’de gerçekleşecektir. Avrupa Yenilik Ekosistemleri fırsatlarının inceleneceği etkinlikte aşağıdaki konu başlıkları ele alınacaktır:

– Avrupa Yenilik Ekosistemleri Çalışma Programı

– CONNECT Destination: Interconnected Innovation Ecosystems

– INNOVSMES Destination: Partnerships in Innovative SMEs

– Ufuk Avrupa Kümelerinin ve teknolojinin açık inovasyon üzerindeki hızlandırıcı etkileri

– Avrupa Yenilik Ekosistemleri Programı kapsamında başarılı ağ kurmaya dair pratik bilgiler ve tavsiyeler

Etkinliğe, Avrupa Yenilik Ekosistemleri Programının yapısı gereği öncelikli olarak bu programdan faydalanma potansiyeli en çok olan, bir yenilik ekosistemine hitap edebilecek potansiyeli olan kuruluş tiplerinden (Kalkınma Ajansları, Sanayi/Ticaret Odaları, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri, Kümelenmeler vb.) katılımcılar kabul edilecektir. Toplantıya fiziksel olarak katılım sağlamak isteyenlerin ön kayıt formunu doldurması gerekmektedir. Fiziksel katılım sınırlı olacağından kayıt olanlar arasından katılımı uygun görülenler belirlenerek kendileri ile TÜBİTAK tarafından iletişime geçilecektir. Etkinliği çevrimiçi olarak takip etmek isteyen katılımcıların ise, etkinliğe ön kayıt işlemini tamamlarken çevrimiçi olarak başvuru gerçekleştirmiş olmaları gerekmektedir.

Etkinlikle ilgili tüm detaylar ve kayıt formuna erişim linki aşağıdaki adreste yer almaktadır.

https://ufukavrupa.org.tr/tr/haberler/avrupa-yenilik-ekosistemlerinde-eie-yeni-firsatlar-istanbul-karma-etkinlik-17-kasim-2022

Konu ilgililere duyurulmaktadır.

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz