Çarşamba, Temmuz 17, 2024

Vodafone İnsan Kaynakları Analitiği Stajyer İlanı

İş tanımı
Müşterilerine mükemmel bir hizmet sunar ve belirlenen iş alanı ile tanımlanmış faaliyetler sunar. Kendi disipliniyle ilgili iyi tanımlanmış prosedürler hakkında iyi bir anlayışa sahiptir ve çalışır. Atanan görevleri tamamlamada kullanılacak süreç ve sistem yelpazesine ilişkin bilgi göstermek. Genellikle Kıdemli Takım Liderine / Yöneticisine rapor verir.
* Açık iletişim ve genel nezaket kullanarak kişisel olarak işlem hizmetleri sağlar ve görevleri doğru bir şekilde tamamlar ve bilgi alışverişinde bulunur;

* Bilginin uygulanması yoluyla meslektaşları destekler;

* Ekipteki ilgili süreçleri ve amacı anlar;

* İşbirliği yaparak ve başkalarıyla iyi çalışarak düzenli olarak bilgi alışverişinde bulunur;

* Zor temasların üstesinden gelebilir;

* Olgusal bilgilerin analizine dayalı yargılarda bulunur;

* Amir tarafından tanımlanan veya atanan gündemlerden kaynaklanan işle ilgili diğer görevleri veya görevleri yerine getirir.

Yetenekler
-Emeklilik Yönetimi
-Kıyaslama
-Çalışan Deneyimi
-Ödül Uygulamaları
-İş Analizi ve İş Değerlendirmesi
-Yönetişim ve Politika Uyumu
-Veri Analitiği ve İçgörüler
-İş Ortaklığı
-Kullanıcı deneyimi
-Pazar araştırması

İstenen tüm kriterleri tam olarak karşılamadığınızdan mı endişeleniyorsunuz? Vodafone’da Herkes İçin Kapsayıcılık ve kişisel veya mesleki geçmişi ne olursa olsun herkesin gelişebileceği bir iş yeri yaratma konusunda tutkuluyuz. Bu pozisyon için heyecan duyuyorsanız ancak deneyiminiz iş tanımının her bölümüyle tam olarak uyuşmuyorsa, bu pozisyon veya başka bir pozisyon için doğru aday olabileceğiniz için başvurmanızı öneririz ve işe alım ekibimiz becerilerinizin nasıl uyduğunu görmenize yardımcı olabilir.

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz