Pazar, Temmuz 14, 2024

Women in Business Summit

ÜCRETSİZ , SERİFİKALI , ÖDÜLLÜ ETKİNLİK !

Düzce Üniversitesi İş Dünyasında Kadın topluluğu olarak ‘Women in Business Summit‘ etkinliğimizle karşınızdayız !

Etkinliğimizde alanında başarılı 5 katılımcıyla Google Meet platformunda online eğitim nasıl değerlendirilir , cv hazırlama taktikleri , siber güvenlik , endüstri piskolojisi ve kariyer planlama konuları hakkında konuşacağız.

KONUŞMACILARIMIZ :

* Danışman & Kariyer Koçu & Eğitmen ve Sentor İnsan Kaynakları Co – Founder Sonay Tünay (@sonaytunaytr) ‘Cv Hazırlama Yöntemleri ve İşe Alım Süreçleri’ konusu ile bizlerle olacak.

* Bcc Turkey Kurucusu & Endüstri ve Örgüt Psikoloğu & Öğretim Görevlisi Banu Koç Çakan ile 26 Aralık Cumartesi Günü saat 18.00’ de Google Meet platformunda ‘Duygusal Zeka Ve Endüstri Psikolojisi’ konusunu konuşacağız.

*Saat 16.30’ da Cisco Siber Güvenlik Sistem Mühendisliği Yöneticisi Burcu Işıktas ile ‘Siber Güvenlik Nedir? sorumuza cevap bulacağız.

*26 Aralık Cumartesi günü 19.30’ da Dijital Dönüşüm Danışmanı & Profesyonel Koç Alper Gerçek ile ‘Kariyer Planlaması’ konusunu konuşuyor olacağız.

*Üniversitelerde 1000+ kampüs temsilcisiyle kampüslerde aktif yer alan Etkin Kampüs Kurucusu Güney Sevindik ‘Online Süreci Etkili Değerlendirecek Yöntemler ve Kaçınılmaz Gerçek Online Eğitimler’ konusuyla 26 Aralık Cumartesi günü saat 20.30’ da

-Etkinliğimize katılım gösterenlere etkinlik sonunda SERTİFİKA verilecektir.

-Etkinliğe katılanlara sürpriz hediyelerimiz de olacaktır.

-Etkinliğimize katılım ÜCRETSİZDİR.

Katılmak için @duwibofficial instagram bio daki linke tıklayarak LCV yaparak kayıt olabilirsiniz.

ya da https://form.jotform.com/203523678214050 den kayıt olabilirsiniz.

26.12.2020 saat 15.00 da Google Meet platformunda görüşmek üzere…

@duwibofficial

BENZER İÇERİKLER