Cuma, Haziran 14, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Yarını Kodlayanlar Projesi Çocuklar için Tinkercad Eğitimi  

Habitat Derneği ve Türkiye Vodafone Vakfı ortaklığında yürütülen Yarını Kodlayanlar Projesi kapsamında, gönüllü eğitmenler yönetiminde, 7-14 yaşları arasındaki çocuklar için çevrim içi Tinkercad eğitimi veriyor. Böylece çocukların 3 boyutlu ve yaratıcı düşünme becerilerini geliştirmelerini sağlıyor.

Kimler başvuruda bulunabilir?

Eğitim Tinkercad hakkında bilgi sahibi olmak ve kendini bu alanda geliştirmek isteyen 7-14 yaşları arasındaki çocukların katılımına açıktır.

Eğitiminin detayları nelerdir?

  • Eğitim uygulamalı bir eğitim olacağı için çocukların izler değil yapar pozisyonda olmaları beklenmektedir. Bunun için çocuklara eğitimde bilgisayar ve/veya tablet kullanmalarını önerilmektedir.
  • Eğitimler çevrim içi gerçekleştirilecektir. Eğitim süresi 1 gündür. Katılmak istediğiniz tarih için lütfen başvuru formunu doldurun.
  • Eğitim kontenjanla sınır olup yalnızca olumlu durumda dönüş sağlanacaktır. Yoğunluk sebebiyle seçtiğiniz eğitim tarihleri için mesaj gelmeme durumunda endişelenmeyin, ileri tarihte de olsa çocuklar eğitime dahil edileceklerdir.

Eğitim Tarih ve Süresi

  • 24 Aralık 2023, saat 15:00-18:00

Son Başvuru Tarihi: 22 Aralık  2023 saat 23:59

NOT: Eğitim kontenjanla sınırlıdır. Eğer seçtiğiniz tarihe dahil edilmezseniz, uygunluk durumuna göre sonraki eğitimlerden birine dahil edileceksiniz. Uygunluk olmadığı takdirde ileri gün ve tarihler için yeniden başvuru yapabilirsiniz.

Eğitime dair her türlü sorunuzun cevabını almak için yk@habitatdernegi.org adresine e-posta atabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -