Çarşamba, Temmuz 17, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Almanya’da Gerçekleşecek “Team-up to Up-cycle” Gençlik Değişimi Projesine Davetlisiniz

  • Proje adı: “Team-up to Up-cycle” Gençlik Değişimi
  • Proje tarihleri: 6-17 Mayıs 2024
  • Proje yeri: Berlin/Almanya
  • Katılımcı sayısı: 4 Katılımcı + 1 Takım lideri

 

Katılımcı profili:

    • 18+ yaşında,
    • İyi derecede İngilizce bilen, 11 gün boyunca gönüllü faaliyetlerde organizasyon düzenlenmesinde aktif olarak çalışabilecek gençler ve gençlik çalışanları.

 

Gönderen Kuruluş: Adana İnovasyon Ve Aktif Gençlik Akademisi (AIAYA) & HMD Consultancy Company

 

Projenin Konusu:

“Takımdan Döngüye” projesi, gençleri daha sürdürülebilir döngüsel ekonominin arkasındaki temel fikirler ve temel çalışma ilkeleri konusunda eğitmeyi misyon ediniyor. Gençlerin bu süreçlere aktif katılımını teşvik etmeye, değişen gerçekliğe kolayca uyum sağlamalarını, sosyal konumlarını tanımlamalarını ve savunmalarını ve kendi sosyal veya girişimci girişimlerini formüle etmelerini ve uygulamalarını sağlayacak hem kapsamlı bilgi hem de uygulamalı beceriler sunarak çalışır.

Planlanan gençlik değişimi faaliyeti kapsamında katılımcılara geniş bir yetkinlik seti sağlanacaktır. Bu, başlıca çevresel zorluklar, döngüsel ekonomi, atık yönetimi ve azaltılması, atık malzeme türleri ve buna karşılık gelen yeniden kullanım ve geri dönüşüm yöntemleri vb. hakkında kapsamlı bir bilgiyi içerir. Katılımcılar, kağıt ve plastik atıkların yeniden kullanımı ve geri dönüşümü ile ikincil ürün üretimi ile ilgili pratik becerilerle donatılacaktır.

 

Son Başvuru Tarihi: 26.03.2024

Başvuru formu: https://forms.gle/3akcqRCvPnQxUyP46

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -