Pazartesi, Mayıs 27, 2024

Ankara Kalkınma Ajansı Bağımsız Değerlendirici İlanı

BAĞIMSIZ DEĞERLENDİRİCİ (BD) ALIM İLANI

Kalkınma Ajansları tarafından yürütülen mali destek programlarına (MDP) sunulan proje tekliflerinin ilgili mevzuat ve başvuru rehberlerinde belirtilen esaslara göre yapılacak olan mali ve teknik değerlendirmelerinde görev alabilecek BD adaylarına yönelik oluşturulan Bağımsız Değerlendirici Havuzuna başvurular alınmaktadır.

Kalkınma Ajansları BD havuzunda yer almak isteyenlerin https://kaysuygulama.sanayi.gov.tr/ adresinden erişebilecekleri Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemi (KAYS)’a “Bağımsız Değerlendirici Kullanıcısı” olarak kaydolmaları gerekmektedir.

2022 Yılı Teklif Çağrısı Konuları

Ankara Kalkınma Ajansı 2022 Yılı Teklif Çağrısı kapsamında;

TR51/22/SEDEP, TR51/22/SEDEP-İŞ ve TR51/22/SEDEP-KAMU referans numaralı “Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları Odağında Sosyal Ekonomi Mali Destek Programı” ilan etmiştir.

Teklif çağrısı kapsamında BD olarak görev almak isteyen adayların sisteme kaydolmalarının ardından Ajans tarafından ilan edilen mali destek programlarında BD olarak görev almak istediklerine ilişkin KAYS üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir.

UYARI: BD olarak görev almak isteyen adayların 3 programa (TR51/22/SEDEP, TR51/22/SEDEP-İŞ ve TR51/22/SEDEP-KAMU) ayrı ayrı başvurmaları gerekmektedir.

Bağımsız Değerlendirici Seçiminde Aranacak Nitelikler

Bağımsız Değerlendirici olarak görev yapmak isteyenlerin en az lisans düzeyinde öğrenim görmüş olmaları ve aşağıda belirtilen proje konu alanlarında en az beş yıl deneyim sahibi olmaları gerekmektedir.

Başvurularınız ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz