Cuma, Temmuz 19, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Avrupa Siyaset Okulu Yaz 2024 Eğitimi Başvuruları Başladı

Avrupa Siyaset Okulu Yaz 2024 Eğitimi başvuruları açıldı. 18-25 Ağustos 2024 tarihlerinde düzenlenecek 8 günlük programda Türkiye’nin önde gelen akademisyen ve uzmanları ders verecek, insan haklarından dış politikaya, seçmen eğilimlerinden sosyal politikalara, çok çeşitli konu başlıkları altında dersler yapılacak.

Okulun Yaz 2024 Eğitimi’ne hâlihazırda siyasi partilerde, sivil toplum örgütlerinde ve yerel yönetimlerde çalışmakta olan veya çalışmayı planlayan 25-35 yaş arasındaki gençler başvurabilir. Program 30 kişiliktir. Gelen başvurular arasında bir değerlendirme yapılacak ve İstanbul ile Ankara dışındaki şehirlerden gelen başvurulara öncelik verilecektir.

Katılımcıların konaklama, yol ve yemek masrafları Avrupa Siyaset Okulu tarafından karşılanacaktır.

Program için başvurular, 14 Nisan 2024, saat 21.00’e kadar devam edecektir. Başvuru yapmak isteyen adayların başvuru formunu eksiksiz doldurmaları gerekmektedir. İlk aşamayı geçen adaylar 28 Nisan Pazar günü internet üzerinden yapılacak olan sınava davet edileceklerdir. Sonuçlar 13 Mayıs haftası içerisinde e-mail yoluyla bildirilecektir.

Başvurular ile ilgili detaylı bilgi için Sık Sorulan Sorular sayfasını ziyaret edebilir ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Sorularınız için iletisim@avrupasiyasetokulu.org adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -