Cuma, Haziran 21, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Women TechEU Programı 1. Çağrısı Başvuruları Açıldı

Women TechEU Programı’nın 1. çağrısına başvurular başladı.

Women TechEU Hakkında:

Women TechEU”, Avrupa Birliği tarafından finanse edilen 2 yıllık bir proje olup Avrupa’da derin teknoloji alanında startup şirketlerinin liderliğini yapan kadınları desteklemeyi hedeflemektedir.

Temel amaç, derin teknoloji alanında kadınlara daha fazla fırsat, kaynak ve destek sunarak daha dengeli bir girişimcilik ekosistemi yaratmaktır.

Proje konsorsiyumu, süre boyunca 4 başvuru çağrısı başlatmayı planlamaktadır ve katı bir değerlendirme sürecinin ardından 160 faydalanıcı seçilecektir. Her faydalanıcı, mentorluk, koçluk ve hedefe yönelik eğitim gibi kişiselleştirilmiş bir iş geliştirme programı ile birlikte 75.000 Euro değerinde hibe alacaktır.

8 Avrupa ülkesinden oluşan bir konsorsiyum tarafından yönetilen proje, Avrupa Komisyonu’nun önceki çalışmalarına dayanarak oluşturulmuş olup şu anda EISMEA tarafından yönetilmektedir. Konsorsiyum ortakları, Avrupa genelinde derin teknoloji alanında faaliyet gösteren 15.000’den fazla kadın girişimciye ulaşmak için gerekli uzmanlığa ve coğrafi kapsamı sağlamaktadır.

Son Başvuru Tarihi: 20 Mayıs 2024 17:00 CEST (Brüksel Saati)

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -