Salı, Haziran 25, 2024

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı İmalat Sanayi İşletmelerine Yönelik 2024 Yılı Yönetim Danışmanlığı Teknik Destek Programı İlan Edildi

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından ilan edilen Yönetim Danışmanlığı Teknik Destek Programı ile Zonguldak, Karabük ve Bartın illerinde yerleşik imalat sanayi işletmelerinin yenilikçilik ve rekabetçilik kapasitesinin artırılmasına yönelik mentorluk/danışmanlık desteği sağlanacaktır. Toplam bütçesi 5.000.000 TL olan program kapsamında verilecek destekler ile KOBİ’lerin rekabet güçlerinin geliştirilmesi hedeflenmektedir.

KOBİ’lerin dijital, teknolojik, yeşil dönüşüm faaliyetleri ve ihracat kapasitelerinin geliştirilmesine yönelik ilan edilen programa başvurular, 31 Mayıs 2024 Cuma günü itibarıyla Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemi (KAYS) üzerinden alınmaktadır.

Programa imalat sanayinde faaliyet gösteren KOBİ statüsündeki işletmeler, Ticaret ve Sanayi Odaları, OSB Müdürlükleri, KSS Müdürlükleri, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları ve Birlikleri ile Teknokent Müdürlükleri başvuru yapabilmektedir.

Programa ve başvuru sürecine ilişkin özet bilgi aşağıdaki program künyesinde, detaylar ise Başvuru Rehberinde yer almaktadır. Başvurular ikişer aylık dönemler halinde yalnızca KAYS üzerinden alınacaktır. Programa dair düzenlenecek olan Bilgilendirme ve Eğitim Toplantısına ilişkin duyuru ayrıca yapılacaktır.

Kamuoyuna ilanen duyurulur.

Başvuru Dönemleri ve Son Başvuru Tarihleri Mayıs-Haziran Dönemi 28 Haziran 2024 Saat 17.00
Temmuz-Ağustos Dönemi 29 Ağustos 2024 Saat 17.00
Eylül-Ekim Dönemi 31 Ekim 2024 Saat 17.00
Kasım-Aralık Dönemi 31 Aralık 2024 Saat 17.00

 

 

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz