Pazar, Nisan 14, 2024

BEBKA 2024 Yılı Teknik Destek Programı İlan Edildi

2024 Yılı Teknik Destek Programı ilan edildi

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı, bölgesel kalkınma için önem arz eden alanlarda kurumsal kapasitenin geliştirilmesi amacıyla Teknik Destek Programını başlatmıştır.

Bölgedeki kurum/kuruluşların eğitim ve danışmanlık ihtiyaçlarının karşılanacağı uzman/danışman desteği sağlamaya yönelik olarak açılan toplam 4.000.000 TL bütçeli Teknik Destek Programında;

  • Yenilik ve Verimlilik
  • Girişimcilik Ekosisteminin Geliştirilmesi
  • Kırsal Kalkınma
  • Yerel Kalkınma Fırsatları

alanlarında öncelikler belirlenmiştir.

Teknik Destek Programı

Teknik destek programında faaliyet başına 300.000 TL’ye kadar %100 oranında destek sağlanacaktır. Başvuru sahibine doğrudan bir ödeme yapılmayıp, talep edilen destek ajans tarafından veya hizmet alımı yoluyla sağlanacaktır.

Bu programa, yerel yönetimler, kamu kurum ve kuruluşları, kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşları, sivil toplum kuruluşları, organize sanayi bölgeleri, küçük sanayi siteleri, teknoloji transfer ofisi şirketleri, teknoloji geliştirme bölgeleri, iş geliştirme merkezleri, birlikler, kooperatifler, serbest bölge işleticileri, endüstri bölgesi yönetici şirketleri ile KOBİ niteliğine haiz kar amacı güden diğer gerçek ve tüzel kişiler başvurabilecek.

Başvurular için Önemli Tarihler

Teknik Destek Programı 31 Ekim 2024 tarihine kadar açık kalacak ve başvurular Mart-Nisan, Mayıs-Haziran, Temmuz-Ağustos ve Eylül-Ekim aylarını kapsayan ikişer aylık dönemler halinde değerlendirilecek olup söz konusu tarihler aşağıdaki tabloda yer almaktadır. Programlara ayrılan bütçenin belirtilen sürelerden önce kullandırılması durumunda program bütçesinin bittiği internet sitesinden duyurulacak ve yeni başvuru alınmayacaktır.

Dönemler İlgili Dönemin Son Teslim Tarihi ve Zamanı
Mart-Nisan 30 Nisan 2024
Saat 18:00
Mayıs-Haziran 30 Haziran 2024
Saat 18:00
 Temmuz-Ağustos 31 Ağustos 2024
Saat 18:00
Eylül -Ekim 31 Ekim 2024
Saat 18:00

 

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz