Salı, Mayıs 28, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Çevrimiçi Şiddet Deneyimini Paylaş Projesi Katılımlarınızı Bekliyor

Çevrimiçi Şiddeti İzliyoruz Platformu olarak “cinsiyete dayalı çevrimiçi şiddete ne kadar dikkat çekebilir ve bu hususta farkındalık oluşturabilirsek o kadar iyi” mottosuyla yola çıktık.

Kadınlar, çocuklar veya LGBTIQ+ birey olarak çevrimiçi platformlarda daha fazla maruz kaldığınızı biliyoruz. Eğer sen de daha önce dijital platformlar üzerinden ısrarlı takip, intikam pornosu, siber taciz vb. çevrimiçi şiddet türlerinden herhangi birine maruz kaldıysan, deneyimini paylaşabilirsin.

Çünkü biliyoruz ki, hepimiz deneyimimizi paylaşarak güçlenebiliriz! Aynı zamanda potansiyel çevrimiçi şiddet mağdurlarına da benzer bir süreçle karşı karşıya kaldıklarında nasıl mücadele edebilecekleri konusunda fikir verebilirsin. Burada hepimiz için önemli olan, çevrimiçi şiddet deneyimimizi çekinmeden paylaşabilmek ve dijital bir duygudaşlık ağı kurabiliyor olmak.

Eğer istersen formda ismini ve e-posta adresini de bizimle paylaşabilir, podcast kanalımıza konuk olabilirsin. Podcast yayınlarımızı dijital bir kanaldan da çektiğimiz için lokasyon bağımsız yayınımıza katılabilirsin!

Deneyimini paylaşmak için https://cevrimicisiddet.com/cevrimici-siddet-deneyimini-paylas/ adresindeki formu doldurmanız yeterli.

Şiddetsiz dijital platformlar için hep birlikte hareket edelim.

 

Website: https://cevrimicisiddet.com/

Instagram: https://www.instagram.com/cevrimicisiddetiizliyoruz/

Cinsiyete Dayalı Çevrimiçi Şiddet Blog Yazımız: https://cevrimicisiddet.com/2024/04/01/cinsiyete-dayali-cevrimici-siddet/

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -