Perşembe, Haziran 13, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Davetlisiniz: Education Future Tech “Erasmus+ AB Fırsatları ve Yaratıcı Projeler Buluşması”

Education Future Tech sizleri, 19 Şubat Pazartesi günü Originn Creative Hub’da gerçekleşecek olan “Erasmus+ AB Fırsatları ve Yaratıcı Projeler Buluşması’’ etkinliğine davet ediyor.

Bu etkinlik, uluslararası deneyimlerden faydalanma ve projelerinizi geliştirme amacı taşımaktadır. Hem kendi projelerinizi paylaşma hem de yeni işbirlikleri kurma fırsatını değerlendireceğiniz iyi uygulama örneklerini görebileceğiniz bir platform sunmaktadır.

Etkinlik Detayları:

  • Tarih: 19 Şubat Pazartesi 2024
  • Yer: Originn Creative Hub (Kazım Dirik Mah. 296/2 Sk. No: 33 Bornova/İzmir 35100)
  • Saat: 12.30

Etkinliğimiz, özellikle uluslararası projelerde yer almak isteyen, bu alanda deneyim kazanmak isteyen, ve proje geliştirmek isteyenler için tasarlanmıştır.

  • Etkinliğe katılım sağlamak için ve daha fazla bilgi almak için lütfen başvuru linkinden başvurunuzu gerçekleştiriniz. Etkinlik programı ve bilgilendirme paketi, seçilen katılımcılar ile paylaşılacaktır. Gelen başvurular uygunluk durumlarına göre son başvuru tarihini beklemeden değerlendirmeye alınacaktır. Bu nedenle başvurularınızı erken gerçekleştirmeniz rica olunur.
  • Etkinlik dili Türkçe olup, etkinlik sonunda katılımcılara katılım sertifikası verilecektir.
  • Başvurunuz kabul edildikten sonra mail aracılığı ile iletişime geçilecektir.Lütfen sıklıkla kontrol ettiğiniz mail adresi ile başvuru yapınız.

Son Başvuru Tarihi: 12 Şubat 2024

https://forms.gle/yux3Bs7fcsoyRqrRA

Herhangi bir sorunuz veya ek bilgi talebiniz varsa, bize eftaturkey@gmail.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -