Cuma, Haziran 21, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Davetlisiniz: Mesafesiz Sohbetler “Başlangıçlar”

Mesafesiz Sohbetler, LGBTİ+ bireylerin romantik ve kişilerarası ilişkilerinden aileleriyle yaşadıkları deneyimlere, korku ve fedakarlıklarından kendilerini kabul etme ve var olma mücadelelerine, dayanışma ve şiddet hikayelerinden mutlu ya da mutsuz sonlara kadar birbirinden çeşitli konuların konuşulduğu akran destekli grup buluşmalarından oluşuyor.

Güvenli alanın esas olduğu bu toplantılarda, her hafta bir konu belirleyerek sosyal medya hesaplarımızda ve internet sayfamızda duyuruyor ve katılımcılarla birlikte her Salı saat 20.00’da bu konu çevresinde duygu, deneyim ve düşünce aktarımı yapıyoruz. Mesafesiz Sohbetler, pandemi günleri geçmişte kalsa da nerede olursak olalım, tüm dünyadaki LGBTİ+’larla iletişimde kalarak birbirimizden haberdar olmamızı ve bir arada kalabilmemizi amaçlamaktadır.

Mesafesiz Sohbetler her salı saat 20.00’da başlayacak ve 1,5 saat sürecektir.

Bu hafta, mesafesiz sohbetlerde “Başlangıçlar” konuşuyoruz.
Yeni yılın ilk mesafesiz sohbetine başlarken, heyecan ve umut dolu bir atmosferde yeni başlangıçları konuşuyoruz. Yeni yıla ”yeni başlangıçlar” diyerek adım atmanın heyecanını paylaşıyor muyuz? Yoksa hayatın akışına güvenerek, anın tadını çıkarmaya mı karar veriyoruz? Planlarımızı mı yapıyoruz, yoksa spontane bir şekilde yol almanın keyfini mi sürüyoruz? Neler istiyoruz, neler hissediyoruz, hayatımızın yeni başlangıçları neler getirecek? Bu sohbetimizde, heyecanlarımızı, sevinçlerimizi, korkularımızı ve birbirinden farklı duygularımızı paylaşarak bir arada olalım. Gelin, yeni başlangıçlarımıza birlikte merhaba diyelim.
Etkinlik Tarihi: 2 Ocak 2024 Salı saat 20:00
Detaylı bilgi ve katılım formu için tıklayın

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -