Salı, Temmuz 16, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Davetlisiniz: Mesafesiz Sohbetler “Yetersizlik Hissi”

Mesafesiz Sohbetler, LGBTİ+ bireylerin romantik ve kişilerarası ilişkilerinden aileleriyle yaşadıkları deneyimlere, korku ve fedakarlıklarından kendilerini kabul etme ve var olma mücadelelerine, dayanışma ve şiddet hikayelerinden mutlu ya da mutsuz sonlara kadar birbirinden çeşitli konuların konuşulduğu akran destekli grup buluşmalarından oluşuyor.

Güvenli alanın esas olduğu bu toplantılarda, her hafta bir konu belirleyerek sosyal medya hesaplarımızda ve internet sayfamızda duyuruyor ve katılımcılarla birlikte her Salı saat 20.00’da bu konu çevresinde duygu, deneyim ve düşünce aktarımı yapıyoruz. Mesafesiz Sohbetler, pandemi günleri geçmişte kalsa da nerede olursak olalım, tüm dünyadaki LGBTİ+’larla iletişimde kalarak birbirimizden haberdar olmamızı ve bir arada kalabilmemizi amaçlamaktadır.

Mesafesiz Sohbetler her salı saat 20.00’da başlayacak ve 1,5 saat sürecektir.

Bu hafta Mesafesiz Sohbetler’de “yetersizlik hissi” üzerine konuşuyoruz.

Kişisel hayatlarımızda zorluklar yaşarken hayat koşulları da giderek zorlaşıyor. Yeterince iyi, yeterince başarılı olmak için kendimizi zorluyoruz. Üretkenliğin takıntı haline geldiği, en iyi performansımızı göstermek zorunda hissettiğimiz bu tiyatro sahnesinde bizim içimizde neler oluyor? Lubunyalar olarak hayatta hep daha fazla çabalamamız gerekirken, yaşadığımız tükenmişlik, değersizlik, yetersizlik hislerini, gel 16 Ocak Salı akşamı saat 20.00’de Mesafesiz Sohbetler’de konuşalım!

 

Mesafesiz Sohbetler hakkında detaylı bilgi ve katılım formu için buraya tıklayabilirsiniz. 

Sohbetimizde 18 yaş sınırı vardır. Sohbet Türkçe gerçekleştirilecektir ve tam zamanında başlayacaktır. Sohbetin akışının korunması için geç katılım kabul edilemeyecektir. Kayıt formunu doldurduktan sonra eğer cevap alamadıysanız spam/gereksiz klasörünüzü de kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

SPOD

Detaylı bilgi için tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -