Cuma, Haziran 14, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

İspanya’da Gerçekleşecek ESC Projesi Gönüllülerini Arıyor

Proje Hakkında:

Iniciativa Internacional Joven, başta gençler olmak üzere herkesin bütünsel gelişimine katkıda bulunmayı amaçlayan bir STK’dır.

Gönüllülerin proje süresince yerine getireceği görevlerden bazıları şunlardır:

  • Ev sahibi kuruluşların farklı grafik tasarım ihtiyaçlarına destek olmak (etkinliklere yönelik tanıtım broşürlerinin oluşturulması, e-kitap tasarımı vb.).
  • ESC gönüllülük programının desteklenmesi
  • Çalıştayların desteklenmesi: Ev sahibi kuruluşun düzenlediği farklı çalıştaylara katılmak ve gözlemcilere yardımcı olmak.
  • Yerel kuruluşları desteklemek: Gönüllüler, ev sahibi kuruluşun yakın ilişki içinde olduğu ve yerel ağ oluşturduğu diğer kuruluşları tanıma ve onlarla işbirliği yapma olanağına sahip olacaktır.

Konaklama Yemek ve Ulaşım:

Proje kapsamında gönüllüler yiyecek ve cep harçlığı için aylık bir bütçe alacaklardır. Gönüllülük faaliyetleri için yerel ulaşım da kapsam dahilindedir.

Katılımcı Profili:

Projede aktif, büyük inisiyatif sahibi, öğrenmeye ve topluma katkı sağlamaya istekli gönüllülere ihtiyaç vardır. Yeni fikirler her zaman memnuniyetle karşılanır ve ihtiyaç duyulur, bu nedenle yaratıcı bir kişiyseniz bu başvurunuz için büyük bir avantajdır. Projede doğrudan yerel halkla çalışıldığı için en azından temel düzeyde İspanyolca bilenler avantajlı olcaktır.

  • Proje Tarihleri: 01/02/2024 – 31/07/2024
  • Proje Yeri: Málaga, İspanya

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -