Salı, Haziran 25, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Davetlisiniz: Regl Çemberi Mobil Uygulaması Lansman Toplantısı

Toplumsal Cinsiyet Eşitliği için Dijital Çözümler Derneği – Femin UP olarak, Regl Çemberi Platformu bünyesinde cinsel sağlık ve üreme sağlığı haklarına erişimi güçlendirmek adına hazırladığımız yenilikçi ve dijital çözümü duyurmaktan gurur duyuyoruz!

Regl Çemberi mobil uygulaması “menstrüel adalet” kavramını odağa alan; kullanıcı deneyimini merkeze alan oyunlaştırılmış öğrenme modülleri, kişisel deneyim paylaşımı, interaktif veri toplama ve görselleştirme tekniklerini kullanarak, regl deneyimi yaşayan bireylerin maruz kaldığı eşitsizliği azaltmaya destek olmayı hedeflemektedir.

Mobil uygulamamızın lansman etkinliği 28 Mayıs Salı 2024 Dünya Adet Hijyen Günü’nde saat 13.00 – 16.00 arasında İzmir’de Ontur Otel‘de yerel yönetim temsilcilerinin, toplumsal cinsiyet alanında çalışan sivil toplum kuruluşlarının ve özel sektör temsilcilerinin katılımıyla düzenlenecektir.

Lansman toplantısına katılmak adına bu link üzerinden http://bit.ly/regl-cemberi-lansman-kayit kaydınızı iletebilirsiniz.

Lansman etkinliğimiz hakkında daha detaylı bilgiye erişmek için websitemizi bu link üzerinden https://www.reglcemberi.com/regl-cemberi-mobil-uygulamasi-lansman-toplantisi/ ziyaret edebilirsiniz.

FEMIN UP Derneği ve Regl Çemberi Platformu ve mobil uygulamamız hakkında bilgi alabilmeniz için hazırladığımız tanıtım dokümanına bu link üzerinden https://www.reglcemberi.com/wp-content/uploads/2024/05/FEMIN-UP-Regl-Cemberi-Tanitim-Dokumani.pdf erişebilirsiniz.

 

İlgili sosyal medya hesaplarımız;

 

Web Sitesi: https://www.reglcemberi.com
Instagram: https://www.instagram.com/regl.cemberi
X Platformu: https://twitter.com/ReglCemberi
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCOD6Osz-1XcXKOxPe7GY20w
Spotify: https://open.spotify.com/show/05G6UfHUVK6Nhhie0qo4FS

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -