Cumartesi, Mayıs 18, 2024

Dünya’ya Kapınızı Açın: Evsahibi Aile Olun

Siz de tüm dünyadaki binlerce değişim öğrencisinden birini evinizde ağırlamak ve yeni bir üye olarak ailenize dahil etmek ister misiniz?

Tüm dünyada binlerce aile 1951 yılından bu yana evlerini değişim öğrencilerine açarak hem unutulmaz anılar yaşadılar hem de uluslararası bir deneyim edindiler. Siz de bu büyük ailenin bir parçası olmak istemez misiniz?

Bir değişim öğrencisini misafir ederek ailenize yeni bir üye kazandırabilir, farklı bir kültürü tanıma şansı yakalayabilir ve Türkiye’yi en iyi şekilde tanıtabilirsiniz. Çocuklarınız yeni bir kardeş kazanır ve farklı dünyalar görebilir, dil becerilerini geliştirebilirler. Siz de bir gencin hayatını değiştirmesine katkı sağlayabilirsiniz. Evsahibi olduğunuzda YFU Türkiye sizi değişim programının her aşamasında destekler. Her türlü acil durumda yanınızda olur. Siz de Türkiye’ye gelecek değişim öğrencilerinden birini misafir edin, dünyayı evinize getirin.

“Amerika’da geçirdiğim değişim yılından 35 sene sonra oradaki evsahibi kız kardeşimden bir mesaj aldım: “Babamız iki hafta sonra 80. yaşını kutlayacak, tüm çocukları evde olmalı.” Bunca zaman sonra hala onları ailem olarak görüyorsam ve onlar da beni çocukları olarak görüyorsa, YFU olarak ne kadar doğru bir iş yaptığımıza inancımın bir kez daha artmasına şaşırmamalıyım.”

Bob Poel, YFU Hollanda Ulusal Direktörü

Kaynak

BENZER İÇERİKLER