Cuma, Mayıs 24, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Fransa ve Yunanistan’da Gerçekleşecek Eğitim Kursu Katılımcılarını Arıyor

Proje Hakkında:

Empact 4, 2 eğitim kursundan oluşan bir projedir:

1. Sabris (Nice), Fransa’da Proje ve STK Yönetimi Eğitimi: 5 -13 Mart 2024

2. Nea Makri (Atina), Yunanistan’da Kolaylaştırıcıların Eğitimi 21-29 Mayıs 2024

Katılım her ikisinde de zorunludur.

Eğitim kursunun hedefi, gençlik çalışanlarının hedef grupları ve paydaşları için kolayca uyarlayabileceği yenilikçi standartlar etrafında gençlik projelerinin organizasyonel yönetimini desteklemek ve gençlik projelerinin verimli bir şekilde kullanılmasına olanak sağlamaktır.

Bu hedefe ulaşmak için aşağıdaki hedefleri belirlenmiştir:

1. 5 temel alana odaklanarak, özellikle Erasmus+ KA1 bağlamında Avrupa gençlik projelerinin kalitesini artırmak: resmi olmayan öğrenim, proje yönetimi, ortaklar, AR ve İletişim ve finansal planlama.

2. Etkili bir gençlik çalışması için katılımcıların anlamlı eğitim faaliyetlerini tasarlama, kolaylaştırma ve değerlendirme becerilerini güçlendirmek ve geliştirmek.

3. Sürekli gelişen proje yönetimi uygulamalarında ve dijital kolaylaştırmada güncel kılavuzlar oluşturmak için önceden geliştirilen ‘EmрAСT’ araç kitlerini kullanmak.

4. Avrupa bağlamında gençlik alanında faaliyet gösteren kuruluşlar arasındaki Avrupa işbirliğini yeniden güçlendirmek.

Eğitim Kursları:

05-13 Mart 2024 Fransa’nın Sabris (Nice bölgesi) kentinde Proje ve STK Yönetimi üzerine Eğitim Kursu – projelerin ve gençlik STK’larının tutarlı kalite standartları etrafında yönetilmesine yönelik pratiklerin geliştirilmesi amaçlanıyor.

21-29 Mayıs 2024. Atina, Yunanistan’da Kolaylaştırıcıların Eğitimi – etkili bir gençlik çalışması için anlamlı eğitim faaliyetleri tasarlamak, kolaylaştırmak ve değerlendirmek üzere gençlik çalışanlarının yeterliliklerini güçlendirmeyi ve geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Son Başvuru Tarihi: 28 Ocak 2024

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -