Salı, Haziran 25, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Geleceği Tasarlamak Projesi Katılımcı Çağrısı

Sen Geleceğin Tasarımcısı,

“Geleceği Tasarlamak/ Designing The Future” projesi kapsamında istihdamını ve kariyer yolunda atacağın adımları daha da güçlendirmek için yanındayız. Profesyonel  yaşamında yeteneklerine paralel doğru tercihler yapmak, motivasyonuna uyumlu görevlerde daha verimli ve başarılı şekilde ilerlemek, mesleki başarında istikrar ve sürekliliği yakalamak için henüz açığa çıkmamış yeteneklerinin gücünü keşfetme zamanın.

Bu proje kapsamında, finanstan-hizmete, gıdadan-giyime, satıştan- üretime, spordan-tasarıma tüm sektörlerde ‘Yetenek Yönetimi’ danışmanlığı sunan sektör profesyonelleri ile birlikte ilerliyoruz. Toplumsal cinsiyet eşitliğini gözeterek ve sürekli istihdamı arttırmayı amaçlayarak yoluna ışık tutmak için buluşacağız.

Bireylerin istihdam potansiyelini artırmak ve geleceğin iş dünyasında kendilerine uygun kariyer fırsatlarını keşfetmelerine yardımcı olacak önemli bir araç olarak kullanılacak kişilik envanterleri uygulamamıza dahil olmak istiyorsan, başvurunu yap!

 

120 soruluk envanterlerin tamamlanmasının ardından, T.C. İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Maslak Yerleşkesi’nde bulunan profesyonel insan kaynakları uzmanımız ile yüz yüze görüşmeler gerçekleştirilecektir. Bu görüşmelere katılacak Meslek Yüksekokulu tasarım bölümü öğrencilerini arıyoruz.

 

Daha fazla bilgi için sislimyo.fow@gmail.com

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -