Salı, Temmuz 23, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Girişimcilik Vakfı Fellow ve Challenger Programları Başvuru Tarihleri Uzatıldı

Türkiye Girişimcilik Vakfı, 2014 yılında Türkiye’de girişimcilik kültürünü yerleştirmek amacı güden bir grup iş insanı ve girişimci tarafından kuruldu. Kurulduğumuz günden beri amacımız Türkiye’nin gelişmiş ülke olma yolundaki dönüşümünü girişimcilikle hızlandırmak. Bunu hem birbirinden farklı alanlarda etki yaratacak proje ve programlarla hem de girişimcilik potansiyeli olan 17-24 yaş arasındaki gençleri bulup onları birey olarak donanımlı hale getirerek yapıyoruz.

Bu amaçlar ile ülkemizde girişimciliğin önündeki engelleri kaldırmak için her gün heyecan ve büyük bir tutku ile çalışıyoruz. Gençlik programımıza katılan üniversite öğrencisi gençlere ve mezunlarımıza geniş bir networkün kapısını açıyoruz. Rol modelleri ile tanışma fırsatı elde eden gençler kendi hikayelerini yaratmak için ilham alıyor ve kendilerini geliştirmek için verdiğimiz burstan faydalanarak güçleniyorlar. Gençlik Programlarımıza 2014 yılından bu yana 600.000’e yakın başvuru aldık ve bugün 340 Alumni, 60 Fellow ve 100 Challenger ile büyük bir aileyiz.

Sen de bu ailenin bir parçası olmak, sorunlara çözüm üretmek, girişimcilik kültürünü geliştirmek, farkındalık kazanarak sosyal etki yaratmak ister misin?

 

Son Başvuru Tarihi: 7 Temmuz 2024 olarak güncellenmiştir.

 

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -