Salı, Temmuz 23, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Davetlisiniz: Mesafesiz Sohbetler “Fırsatları Kaçırma Korkusu”

Mesafesiz Sohbetler, LGBTİ+ bireylerin romantik ve kişilerarası ilişkilerinden aileleriyle yaşadıkları deneyimlere, korku ve fedakarlıklarından kendilerini kabul etme ve var olma mücadelelerine, dayanışma ve şiddet hikayelerinden mutlu ya da mutsuz sonlara kadar birbirinden çeşitli konuların konuşulduğu akran destekli grup buluşmalarından oluşuyor.

Güvenli alanın esas olduğu bu toplantılarda, her hafta bir konu belirleyerek sosyal medya hesaplarımızda ve internet sayfamızda duyuruyor ve katılımcılarla birlikte her Salı saat 20.00’da bu konu çevresinde duygu, deneyim ve düşünce aktarımı yapıyoruz. Mesafesiz Sohbetler, pandemi günleri geçmişte kalsa da nerede olursak olalım, tüm dünyadaki LGBTİ+’larla iletişimde kalarak birbirimizden haberdar olmamızı ve bir arada kalabilmemizi amaçlamaktadır.

Mesafesiz Sohbetler her salı saat 20.00’de başlayacak ve 1,5 saat sürecektir.

Bu hafta Mesafesiz Sohbetler’de “fırsatları kaçırma korkusu” üzerine konuşuyoruz.

 

Her yerden bizi çağıran bir şeyler olabiliyor bazen. Açtığımız yüzlerce sekmeden müziğin nereden geldiğini bile bulamıyoruz. Tam şu anda nerede olmalıyız, o başvuruyu mutlaka yapmalı mıyız, dışarıda herkes eğleniyor mu, biz de orada burada şurada olmalı onu şunu bunu yapmalı mıyız? Zaman akıyor hızlıca, kim bilir neler kaçırıyoruzdur şu an değil mi?

Gel, bu hafta Mesafesiz Sohbetler’de kısaca FOMO olarak da bilinen “Fırsatları Kaçırma Korkusu” üzerine konuşalım.

 

SPOD

 

Detaylı bilgi ve kayıt için tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -