Cuma, Haziran 21, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

ICSNA Çocuk Güvenliği Davranış Kuralları Atölyesi Başvuruları Başladı

ICSNA, çocukların güvenliği ve refahı için önemli bir adım olarak değerlendirdiğimiz ICSNA Çocuk Güvenliği Davranış Kuralları Atölyesi için başvuru süreci başladı.

Uluslararası Sivil Toplum Ağı Derneği (ICSNA), 2018 yılında üniversite öğrencileri tarafından Trabzon’da kuruldu. ICSNA, tüm çalışmalarını çocuklar, gençler ve engelliler başta olmak üzere tüm hak öznelerinin haklarını savunmak ve hakların kapsamının genişletilmesi için savunuculuk, izleme, raporlama, lobicilik ve ağ kurma çalışmaları yürütür. ICSNA, insan haklarına ve onuruna uygun şekilde faaliyet yürütür.

ICSNA, tüm çalışmalarını çocuklar, gençler ve engelliler başta olmak üzere tüm hak öznelerinin haklarını savunmak ve hakların kapsamının genişletilmesi için savunuculuk, izleme, raporlama, lobicilik ve ağ kurma çalışmaları yürütmektedir. Bu kapsamda, çocuk güvenliği davranış kurallarının oluşturulması ve uygulanması, derneğimiz için büyük önem taşımaktadır.


ICSNA Çocuk Güvenliği Davranış Kuralları Atölyesi, 12-18 yaş aralığındaki çocukların katılımıyla gerçekleştirilecektir. Bu atölye, derneğimiz için çocuk güvenliği davranış kuralları oluşturmak ve bu kurallara uyum sağlamak, çocukların korunması, toplumsal sorumluluk, yasal yükümlülükler ve çocukların sağlıklı gelişimi gibi pek çok önemli nedenden dolayı son derece önemlidir. Bu kurallar, çocukların güvenliğini ve refahını en üst düzeyde tutmayı amaçlar.


Kolaylaştırıcı: Zeynep Betül Demirses, Çocuk Hakları Çalışanı


Tarih ve Saat: 5 Şubat 2024 Pazartesi günü 18.00-20.00

Başvuru Kriteri: 12-18 yaş grubunda olmak.


Son Başvuru Tarihi: 1 Şubat 2024 Perşembe günü saat 16.00’dır.


Detaylı Bilgi ve Başvuru için: https://forms.gle/BgCMrNXk4KipigS16


#Çocuk #Güvenlik #ÇocukGüvenliği #DavranışKuralları #ÇocukHakları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -