Cumartesi, Temmuz 13, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

IDP FastLane ile Yurt Dışı Eğitim Hayaliniz Gerçeğe Dönüşsün

Yurt dışı eğitim almak mı istiyorsun? Peki, hayalini kurduğun üniversiteden dakikalar içinde başvuru sonucunu öğrenmek ister misin? IDP FastLane ile bu mümkün! IDP Education’ın sunduğu hızlı kabul hizmeti FastLane, anlaşmalı IDP okullarından anında ön kabul alma şansı sunuyor. Bu uygulama sayesinde dünyanın en iyi üniversiteleri ve eğitim kurumlarından iki üç kat daha hızlı resmi bir üniversite teklifi alarak başvuru kuyruğunun en önüne geçme şansın yakalayabilirsiniz.

Yurt dışında eğitim almak istiyor ve ne yapacağınız konusunda kafanız mı karışıyor? IDP Education’ın kendi öğrencilerine özel sunduğu FastLane hizmeti, SADECE 5 GÜNDE SONUÇ alabileceğiniz hızlı üniversite kabulü sağlıyor. Şimdi IDP FastLane ile başvuruda bulun, ön kabul al!

IDP FastLane ile sadece 5 günde sonuç al

Yurt dışında üniversite okumak isteyen öğrenciler için başvuruda bulunabilecekleri çok sayıda eğitim kurumu mevcuttur. Bu nedenle başvuru sürecinde seçim yapmakta zorlanabilir ve kararsız kalabilirsiniz. IDP FastLane, dünyanın en iyi üniversiteleri ve okullarından uzun bekleyişler ve stres olmadan sadece 5 günde ön kabul almanızı sağlıyor. Bunun için tek yapmanız gereken IDP FastLane uygulaması üzerinden başvurunuzu yapmak.

FastLane başvurusu hakkındaki sorularınızı IDP uzman danışmanlarına iletebilirsiniz.

Başvuru adımlarını takip et

IDP’nin sunduğu FastLane hizmeti, uluslararası öğrencilere çok pratik ve hızlı bir başvuru süreci sağlıyor. Böylelikle yurtdışı eğitim almak isteyen öğrenciler, IDP Live mobil uygulaması üzerinden okul başvurusunu yapıyor ve süreci takip ediyor. IDP FastLane ile hızlı başvuru için aşağıdaki adımları izle:

  • IDP Live mobil uygulamasını indir
  • Okul ve bölüm tercihini gir
  • Sana uygun olan bölümü incele
  • Akademik becerilerini ve İngilizce yeterliliğini gir
  • Uygulama üzerinden okullara başvur
  • Okulların size verdiği teklifleri al ve incele

Bizi Instagram sayfamızdan takip etmek ister misin? En güncel haberler, eğlenceli içerikler ve yurtdışı eğitim hakkında merak ettiğin her şey sayfamızda seni bekliyor. Hemen linkten instagram hesabına göz at.

Bu tekliflerin, eğitim kurumundan aldığınız koşullu bir teklif olduğunu unutmayın! Teklif, talep edilen tüm belgelerle kuruma resmi olarak başvurduğunuzda kabul edilme olasılığınızın yüksek olduğu anlamına gelir.

Sitemize üye olmak ister misin? dünyanın en iyi üniversiteleri, yurt dışı eğitim haberleri, faydalı içerikler ve ücretsiz broşürlerden faydalanabilirsin. Hemen bu linkten kayıt ol.

 

IDP FastLane ile hangi okullara başvurabilirsin?

FastLane dünya çapında Avustralya, İngiltere ve Kanada gibi ülkelerdeki eğitim kurumlarının dahil olduğu 60 üniversitede mevcuttur. IDP’nin sadece kendi öğrencilerine sunduğu FastLane hizmeti, sadece 5 günde dünyanın en prestijli üniversitelerinden ön kabul almanızı sağlıyor.

Yurt dışı eğitim için bir üniversiteye başvurmayı mı düşünüyorsun? O halde, dünya çapında en iyi üniversitelerin broşürlerini ücretsiz indirerek, bölüm ayrıntıları ve giriş koşulları hakkında daha çok bilgi alabilirsin.

 

IDP FastLane ile hayalindeki üniversiteden hızlı kabul al

IDP Education’ın kendi öğrencilerine özel sunduğu FastLane hizmeti, hızlı üniversite kabulü sağlıyor. Öğrencilerin akademik profillerini belirterek bireysel olarak başvurabileceği FastLane hizmeti ile hayalindeki üniversiteye kabul almak artık çok daha kolay.

 

Kaynak: HotcoursesTurkey

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -