Salı, Haziran 25, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

İLKSENOL Gençlik Derneği Sizleri Gönüllü Engelli Ağı’na Katılmaya Davet Ediyor

İLKSENOL Gençlik Derneği gençler arasında sosyal sorumluluk bilincini artırmak ve spor, sanat, kültür, yardımlaşma ve dayanışma şuurunu yaymak için projeler üretmektedir. Çeşitli projelerimiz ile gençlerin sosyal yaşama katılımlarını teşvik etme vizyonuyla hareket etmektedir.

 

İLKSENOL Gençlik Derneği olarak, engellilerin toplumda aktif ve eşit bireyler olarak yer alabilmeleri için yeni bir girişim başlatıyoruz. “Gönüllü Engelli Ağı” adını verdiğimiz bu yeni platform, engellilere yönelik projelerde aktif rol almak ve bu projelerin geliştirilmesine katkıda bulunmak isteyen gönüllülerin buluşma noktası olacak.

 

Bu girişim, toplumun her kesiminden gönüllüleri bir araya getirecek ve onlara, engellilere yönelik projelerde aktif rol alma ve katkıda bulunma fırsatı sunacak. Bu ağ, engellilerin toplumda daha aktif ve eşit bireyler olarak yer alabilmeleri için çalışan herkes için mükemmel bir platform olacak.

 

Eğer siz de topluma anlamlı bir katkı sağlamak, yeni insanlarla tanışmak ve eşsiz deneyimler edinmek istiyorsanız, “Gönüllü Engelli Ağı”na katılmaya davetlisiniz!

 

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -