Pazartesi, Mayıs 27, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Interreg NEXT Akdeniz Programı 2021-2027 Döneminin İlk Çağrı Başvurularını Değerlendirecek Uzmanlar Arıyor

Interreg NEXT Akdeniz Programı 2021-2027 Döneminin ilk çağrı başvurularını değerlendirerek Akdeniz’in geleceğini şekillendirecek uzmanlar arıyor.

Akdeniz Programının 2021-2027 dönemi ilk çağrısının son başvuru tarihi yaklaşırken Program, proje tekliflerinin değerlendirilmesine ilişkin hazırlıklara başladı. Bu kapsamda başvuruların değerlendirilmesinde Yönetim Makamına farklı alanlarda destek sağlayacak uzmanlar aranıyor. Akdeniz Programına katkı sunabilecek uzmanların aşağıdaki kategorilerden birine uygun olarak özgeçmişlerini paylaşmaları bekleniyor.

– Profil A – Başvuru Sahipleri için Rehberde belirlenen kriterlere uygun olarak sunulan proje tekliflerinin kalite değerlendirmesini destekleyecek tematik değerlendiriciler;

– Profil B – Planlanan proje faaliyetlerinin ilgili AB Tüzüklerine göre Devlet yardımı kapsamına girip girmeyeceğini değerlendirecek devlet yardımı uzmanları;

– Profil C – Önceden seçilmiş tekliflerin potansiyel çevresel etkilerini doğrulamak ve onaylanan projelerin çevresel standartlara uygunluğunu sağlamak için tavsiyelerde bulunmak üzere çevre uzmanları.

Aşağıdaki belgelerin PDF formatında, 27 Mayıs 2024 saat 13:00’e kadar İngilizce veya Fransızca olarak roster.nextmed@regione.sardegna.it adresine gönderilmesi bekleniyor.

– Usulüne uygun olarak doldurulmuş, tarih atılmış ve imzalanmış başvuru formu;

-Usulüne uygun olarak doldurulmuş, tarih atılmış ve imzalanmış  Europass formatında özgeçmiş.

– Kimlik belgesi.

 

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -