Cuma, Mayıs 24, 2024

“Interreg Volunteer Youth” Programı ile Avrupa’da Gönüllü Olun

“Interreg Volunteer Youth (IVY)” Programı tam olarak ne sunuyor?

IVY girişimi, 18-30 yaş arası genç Avrupalılara sınır ötesi, ulusötesi veya bölgeler arası programlarda ve ilgili projelerde gönüllü olarak hizmet etme imkanı sunuyor. Girişim, genç Avrupalı gönüllüleri bu programların ve projelerin somut başarılarını desteklemeye, tanıtmaya ve raporlamaya dahil etmeyi ve ayrıca genel olarak sınır ötesi işbirliğini ve dayanışma gibi ilgili değerleri teşvik etmeyi amaçlıyor. IVY, gönüllülere Interreg programlarını ve projelerini tanıma, AB iç ve dış sınırları arasındaki işbirliğinin pek çok faydasının farkına varma ve Avrupa dayanışması, yurttaşlık ve sivil katılım duygularını geliştirme fırsatı verecektir.

Gönüllülük yoluyla yeni uluslararası deneyimler kazanmak isteyen ve dayanışma projelerine katkıda bulunmak isteyen 18-30 yaş arası gençlere yönelik bir program.

Interreg projeleri ve programlarının Avrupa işbirliği üzerinde kalıcı bir etkiye sahip olması için eşsiz bir fırsat. Konaklama, ulaşım vb. masraflar program tarafından karşılanıyor.

Girişim ve mevcut teklifler, haberler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

 

 

 

 

 


 

Webinar: Avrupa’da Tamamı Finanse Edilen Projelerde Gönüllü Olmak için Nereden Başlamalıyım?

ab-ilan.com tarafından düzenlenecek olan “Avrupa’da Tamamı Finanse Edilen Projelerde Gönüllü Olmak için Nereden Başlamalıyım?” webinarına davetlisiniz! Webinar deneyim paylaşımı modeli ile gerçekleşecektir.

Detaylı bilgi ve kayıt için tıklayınız. 

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz