Cuma, Haziran 21, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

İtalya’da Uzun Dönem ESC Fırsatı

İtalya Bergolo’da 01/01/2024 ve 30/11/2025 tarihleri arasında gerçekleşecek uzun dönem ESC gönüllülük projesi katılımcılarını bekliyor.

Vitality Projesinde gönüllüler, yereli güçlendirme ve kültürel mirasa değer verme hedefine yönelik permakültür alanında eğitimler, festivaller ve etkinlikler düzenleyerek sürdürülebilir turizme katkı sağlayacaklardır.

Konaklama, Yemek ve Ulaşım:

Gönüllülerin  seyahat masraflarını karşılayacak bir bütçe mevcuttur. Toplam miktar gönüllünün yaşadığı yerin uzaklığına bağlıdır.

Gönüllüler ortak dairelerde kalacaklardır. Daireler yemek odası içeren bir mutfak, bir banyo ve çift kişilik yatak odasından oluşmaktadır. Gönüllüler odalara nasıl yerleşeceklerine kendileri karar vereceklerdir. Tüm konaklama masrafları organizasyon tarafından karşılanmaktadır.

Aylık 165€’ya kadar yemek masrafları için geri ödeme mevcut olup, her gönüllüye aylık 180€ cep harçlığı verilecektir.

Ayrıca, proje faaliyetlerine ilişkin tüm ulaşım masrafları organizasyon tarafından karşılanmaktadır. Cortemilia’da bir otobüs terminali bulunmaktadır. Gönüllülerin boş zamanlarında bölgeyi keşfetmeleri için bir araba ve kişisel dağ bisikleti mevcuttur.

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -