Cuma, Haziran 14, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

JCI – IPA Ön Kuluçka Programı Başvuruları Devam Ediyor

İstanbul Planlama Ajansı ile JCI Türkiye İstanbul Yerel Organizasyonları iş birliğiyle gerçekleşecek olan “JCI – IPA Ön Kuluçka Programı” başvuruları devam ediyor.

Bu ön kuluçka programı ile her sene gerçekleşen JCI Creative Young Entrepreneur (CYE) ulusal programına katılımlarını destelemeyi ve girişimcilik yolculuklarına rehberlik etmeyi hedefliyoruz. Ulusal ve uluslararası bir program olan CYE, girişimcilere kendilerini dünyaya açmaları noktasında önemli bir fırsat sunuyor.

2 Şubat 2024 tarihi itibarıyla başlayacak olan program içerisinde değerli konuşmacıların yer alacağı yatırım sohbetleri ile birlikte pazarlama, finans, muhasebe, hukuk, teşvikler ve etkili iletişimle ilgili eğitim modülleri yer alacak.

Ön kuluçka programı, zengin içerikli ve geniş katılımcı hedefli bir network etkinliği ve sertifika töreniyle ile 2 Mart tarihinde tamamlanacak. Etkinlikler Şubat ayı içerisinde hafta içi ve hafta sonu olmak üzere 4 modül bir networking etkinliği şeklinde gerçekleştirilecek.

 

Son Başvuru Tarihi: 30 Ocak 2024, 17.00 Sonuçlar: 31 Ocak 2024 tarihinde duyurulacaktır.

Sorularınız için: genclik@ipa.istanbul e-mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 

BAŞVURU FORMU<https://forms.gle/tvKV62CLQxE8dGWJ7>

 

JCI Creative Young Entrepreneur programı ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan<https://creative-young-entrepreneur.com/> ulaşabilirsiniz:

 

Başvuru sayfası: https://kampus.ipa.istanbul/event/ipa-jci-on-kulucka-programi/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -