Cuma, Haziran 21, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Koruyucu Ailelik ve Evlat Edinme Online Bilgilendirme Toplantısına Davetlisiniz

Hayat Sende Derneği, 2007 yılında devlet koruması altında yetişen bir grup idealist genç tarafından kurulan bir sivil toplum kuruluşudur. Dernek, koruma altında yetişen çocuk ve gençlerin ayrımcılığa uğramadan hayata atıldığı, hak ve hizmetlere eşit erişim fırsatına sahip olduğu bir dünya için çalışmalar yürütmektedir.

Hayat Sende Derneği olarak, devlet koruması altında yetişen çocuklar için aile temelli bakım modellerini destekliyoruz. Ancak toplumda, sosyal medyada ve başvuru yapanlar arasında koruyucu aile olma konusunda çok fazla yanlış ve eksik bilgi dolaştığını gözlemledik. Bu bilgi karmaşasını ortadan kaldırmak amacıyla 1 Şubat 2024 Perşembe günü ve 7 Şubat 2024 Çarşamba günü saat 20:00’de bilgilendirme toplantıları planladık.

Bu toplantılarda, koruyucu aile olma süreci, başvuru kriterleri ve süreci, sorumluluklar, destek ve rehberlik hizmetleri gibi konular hakkında bilgileri paylaşacak, sorularınızı yanıtlayacağız.

Bilgilendirme toplantısına katılmak isteyenlerin aşağıdaki formu doldurarak kayıt olması gerekmektedir.

Not: Toplantı çevrimiçi yapılacaktır ve ücretsizdir.

Başvuru Formu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeAeJXhNpUGoCf0tLwRVTXKClUx46ZIvQ6nsBYnmb9laQn12Q/viewform

 

Ayrıntılı bilgi için:  bilgi@hayatsende.org  adresine mail atabilir veya  0552 159 50 56 numaralı Hayat Sende Danışma Hattı’nı arayabilirsiniz!

Hayat Sende Derneği

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -