Pazartesi, Nisan 22, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Macaristan’da Gerçekleşecek 8 Günlük Eğitim Kursu Katılımcılarını Bekliyor

Unlocked Vol. 2, 11-19 Mayıs 2024 tarihleri arasında Hollókő, Macaristan’da gerçekleşecek 8 günlük bir eğitim kursudur. Kurs, toplum ihtiyaçlarını önceliklendiren yenilikçi bir problem çözme metodolojisi olan Tasarım Düşünme’yi tanıtmayı ve uygulamayı amaçlamaktadır.

En az 3 yıl deneyime sahip gençlik çalışanları, profesyoneller ve gençlik organizasyonlarında gönüllüler hedeflenmektedir. Katılımcılar 18 yaşından büyük olmalı, İngilizce dilinde akıcı bir şekilde iletişim kurabilmelidirler.

Programın temel özellikleri şunlardır:

  1. Tecrübe odaklı öğrenme: Katılımcılar, benzer düşüncelere sahip gençlik profesyonelleriyle uluslararası bir topluluk içinde elde pratiğe dayalı deneyim kazanırlar.
  2. Tasarım düşünme: Metodoloji ve zihniyet olarak tasarım düşünmeyi tanıtma.
  3. Anında uygulama: Katılımcılar, yerel toplumlar için çözümler tasarlama sürecinin bir demo sürecinden geçerler, zorlukları tanımlamadan prototipleri uygulamaya koymaya kadar.
  4. Yerel toplumlarla etkileşim: Toplum ihtiyaçlarını anlamak ve çözümleri birlikte oluşturmak için yerel toplumlarla etkileşim.
  5. Çevrimiçi atölyeler: Eğitim kursundan önce, katılımcılar kendi profesyonel zorlukları için tasarım düşünme süreçlerini başlatmak için çevrimiçi atölyelere katılırlar. Ardından, eğitim sırasında ilerlemelerini paylaşabilirler.

Genel olarak, Unlocked Vol. 2, gençlik çalışanlarının profesyonel bağlamlarındaki karmaşık zorlukları ele almak için tasarım düşünmeyi keşfetmelerini ve uygulamalarını sağlayan bir platform sunar, işbirliği ve yeniliği teşvik eder.

 

Son Başvuru Tarihi: 15 Nisan 2024

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -