Salı, Temmuz 16, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Mevlana Kalkınma Ajansı 2024 Yılı SOGEP Ön Başvuruları Başladı

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü koordinasyonunda ve yerelde Mevlana Kalkınma Ajansı (MEVKA) tarafından yürütülecek Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programının (SOGEP) hedefi, bölgede yerel dinamikleri harekete geçirerek yoksulluk, göç ve kentleşmeden kaynaklanan sosyal sorunları gidermek, değişen sosyal yapının ortaya çıkardığı ihtiyaçlara karşılık vermek, toplumun dezavantajlı kesimlerinin ekonomik ve sosyal hayata daha aktif katılmalarını sağlamak, istihdam edilebilirliği artırmak, sosyal içermeyi, sosyal girişimciliği ve yenilikçiliği desteklemek ve sosyal sorumluluk uygulamalarını yaygınlaştırmaktır.

Ajans tarafından SOGEP proje başvuru süreci iki aşamalı olarak yürütülecektir. Ön başvurular sonrasında uygun bulunan proje önerileri, başvuru sahibi kurum ile Ajans koordinasyonunda geliştirilecektir.

Ön başvuru formu ve ek belgelerin gönderileceği son tarih 15 Mart 2024 Cuma günü saat 17:00 olarak belirlenmiş olup başvuruların sogep@mevka.org.tr adresine e-posta ile gönderilmesi gerekmektedir. Başvuru ile ilgili olarak SOGEP Program Bilgileri ve Ön Başvuru Belgeleri aşağıda yer almaktadır.

Detaylı bilgi ve tüm sorularınız için lütfen öncelikle sogep@mevka.org.tr e-posta adresini kullanınız.

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -