Pazar, Nisan 21, 2024

Modül 3: Bağımsız Değerlendirici Eğitimi

Eğitimin Amacı:
Avrupa Birliği Mali yardımlarına ve Kalkınma Ajansı desteklerine sunulan projeler, bağımsız değerlendiriciler tarafından değerlendirilmektedir. Bu kapsamda son dönemde nitelikli ve bilgili bağımsız değerlendirici ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Bağımsız Değerlendirici olmak için proje süreçleri ile ilgili bilgi sahibi olmak ve değerlendirilecek olan projelerin sektörleriyle ilgili profesyonel deneyim aranmaktadır. Bu çerçevede kamu görevlileri, üniversite akademik personeli, danışmanlar, Sivil Toplum Kuruluş temsilcileri, Oda ve diğer benzeri meslek kuruluşu çalışanları, özel veya kamu sektörü emeklileri ve buna benzer tüm alanlardan uzmanlar bağımsız değerlendirici olarak görev alabilmektedirler.

Eğitime, Avrupa Birliği Mali Yardımları ve Kalkınma Ajansları tarafından desteklenecek proje tekliflerinin değerlendirme sürecinde bağımsız değerlendirici olmaya aday olmak isteyen kişilerin katılım sağlaması beklenmektedir. Bu eğitime katılacak adaylarımızın daha önce Proje Döngüsü Yönetimi (PCM) eğitimi almış olmaları tavsiye edilir.

AB-ilan.com & AB Akademi tarafından sunulan eğitim ile alacağınız sertifika ile, bağımsız değerlendirici olma kapısını aralayabilir, kariyerinizi güçlendirerek, yeni gelir fırsatları yakalayabilirsiniz.

Teorik ve pratik çalışmaların yer alacağı 2 günlük program ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Eğitim Süresi: 2 Gün

Eğitim Saatleri: 09:30-17:30

Başvuru ve sorularınız için:

AB-ilan.com
Telefon: 0312 417 93 45
E-Posta: egitim@ab-ilan.com

 

BENZER İÇERİKLER