Pazar, Nisan 21, 2024

Modül 4: Avrupa Birliği Projelerinde Kariyer Fırsatları Semineri

Eğitimin Amacı
Avrupa Birliği tarafından ülkemize sağlanan mali yardımlar kapsamında kamu kurumları, yerel yönetimler, odalar, sivil toplum kuruluşları, birlikler, sendikalar, üniversiteler, işletmeler vb. birçok farklı kuruluşlar tarafından geliştirilen projelere destek sağlanmaktadır. Ayrıca, AB’ye üyelik süreci kapsamında hayata geçirilen Kalkınma Ajansları aracılığı ile de benzer kuruluşlara destekler sağlanmaya başlanmıştır.

Ancak, söz konusu hibe destekleri kapsamında finanse edilen projelerin kendisine özgü uygulama kuralları bulunmaktadır. Bu sebeple, projelerin yönetimi ve uygulaması için konuyu bilen uzmanlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Kariyer hedefi AB olanların buluşma noktası olan AB-İlan tarafından geliştirilen “Avrupa Birliği Projelerinde Kariyer Fırsatları” eğitimi bu alandaki ihtiyacın karşılanması için önemli bir fırsat oluşturmaktadır.

Eğitim programı sonunda gerçekleştirilecek grup çalışmasında katılımcılara özgeçmişlerini AB formatına uyarlamaları için danışmanlık ve destek verilecektir.

Uygulama örnekleri ve grup çalışmasının yer aldığı yarım günlük program ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Başvuru ve sorularınız için:

AB-ilan.com
Telefon: 0312 417 93 45
E-Posta: egitim@ab-ilan.com

BENZER İÇERİKLER