Pazartesi, Haziran 24, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Next-Gen Leaders Zirvesi Katılımlarınızı Bekliyor

SUMMIT HAKKINDA

JCI Kadıköy ve İyilikteyiz dernekleri olarak geleceğin liderleri olan üniversite öğrencilerini ilham alabilecekleri değerli konuşmacılarla bir araya getireceğimiz yeni bir konferans.

Geleceği şekillendiren güç, liderlikte yatmaktadır. liderlik becerilerini geliştirmek, özgüvenlerini artırmak ve gelecekteki başarıları için kritik öneme sahip bilgileri edinmek adına benzersiz bir fırsat olacak. Liderlik panelimizde fark yaratmış liderlerle bir araya gelerek deneyimlerini, tecrübelerini ve ilham veren düşüncelerini dinleyeceğiz.

Hayatımızın her aşamasında karşılaştığımız zorluklarla baş etmek ve başarıya giden yolda emin adımlarla ilerlemek için, duygusal zeka ve zihinsel becerilerimizi geliştirmemiz elzemdir. Eleştirel düşünme, Problem çözme, oyunlaştırma, yaratıcılık gibi önemli konuları konuşacağız, deyimli isimlerle bir araya geleceğiz.

Günümüzün hızla değişen dünyasında teknolojinin geldiği son noktayı ve gelecekte bizi nelerin beklediğini keşfetmek için harika bir fırsat. Yeni Teknolojilerin ve Yapay Zeka’nın insan yaşamına olan etkilerini derinlemesine ele alacağımız değerli konuşmacılarla bir araya geleceğiz.

Etkinlik Tarihi: 18 Şubat 2024, saat 10:00 – 16:00

Etkinlik Yeri: Kozyatağı Kültür Merkezi, Kozyatağı mah. Bayar Cad, Kozyatağı, Kültür Merkezi ve Belediye Meclis Binası, Buket Sk. No:16, 34742 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

JCI Kadıköy ve İyilikteyiz

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -