Pazar, Haziran 23, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Özel Gereksinimli Bireylere Yönelik Kapsayıcı Toplum Uygulamaları Destekleme Programı 2023 Yılı Çağrısı Başvuru Süresi Uzatıldı

2007 yılından bu yana Bilim ve Toplum Başkanlığı tarafından yürütülen programlar ile okul öncesi dönemi çocuklarından öğretmenlere, toplumun farklı kesimlerine yönelik bilimsel etkinlikler yapmayı hedefleyen projeler desteklenmektedir.

Bu kapsamda 2022 yılında açılan ve özel gereksinimli bireylerde farkındalık oluşturmayı, bu bireylere, eğitim ve bağımsız yaşam konularında destek sağlanarak toplumla bütünleşmelerini kolaylaştırmayı ve bu bireylere yönelik bilimsel uygulamaların yaygınlaşmasını sağlamayı hedefleyen 4008 programı başvuru süresi uzatıldı.

4008 programına yapılacak başvurular http://bilimtoplum-pbs.tubitak.gov.tr adresi üzerinden 05 Şubat 2024 (saat 17.30) tarihine kadar elektronik imza ile alınacaktır.

Başvuru şartları ve ayrıntılı bilgi için aşağıda yer alan program sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  • 4008 Özel Gereksinimli Bireylere Yönelik Kapsayıcı Toplum Uygulamaları Destekleme Programı ile ilgili ayrıntılı bilgi ve başvuru şartları için lütfen tıklayınız.

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -