Cuma, Mayıs 24, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Polonya’da Gerçekleşecek ESC Projesi Gönüllülerini Arıyor

Proje Hakkında:

Proje Tarihleri: 01/04/2024 – 31/10/2024

Proje Yeri: Poznań, Polonya

Proje kapsamında gönüllüler, çocuklara yönelik yaygın eğitim, kültürel etkinlik organizasyonu veya sosyal medya & proje küratörlüğü gibi çeşitli faaliyetlerde bulunacaklardır.

Katılımcılar proje boyunca çocuklar için dil dersleri, insan hakları, ekoloji vb. dersleri ve kendi yerel kültürlerinin bilgilerini paylaşacaklar.

Konaklama, Yemek ve Ulaşım:

Gönüllülerin yol masrafları, ulaşım ücretleri, harçlıkları ve yemek ücretleri proje bütçesi tarafından karşılanacaktır. Katılımcılar ortak paylaşımlı odaların bulunduğu bir yurtta konaklayacaklardır.

Katılımcı Profili:

Gönüllünün hevesli, aktif olması, bu alanlarda biraz deneyimi olması veya öğrenmeye karşı güçlü bir motivasyona sahip olması gerekir. Katılımcı ya yaygın eğitim sağlama, kültürel etkinliklerin organizasyonu ya da sosyal medya ve proje küratörlüğü ile ilgilenmelidir. Gönüllü İngilizce iletişim kuracaktır, bu nedenle İngilizceyi konuşmak ve anlamak önemlidir. Katılımcılar aynı zamanda kuruluşun değerlerini de paylaşmalıdır: kararlı sivil barış tutumu, kültürlerarası, ayrımcılık karşıtı yaklaşım, kültürel ve sosyal farklılıklara açık fikirli olma, katılım, çeşitlilik ve kültürler arası işbirliği.

Son Başvuru Tarihi: 14 Mart 2024

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -